РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 19 (25 травня 2012) 

 • У залізничному оточенні

  Ст. Сорочий Брід зустріла нас незвичною для залізниці тишею. Ані гуркоту маневрового локомотива, ані гомону пасажирів не почули ми, виходячи на безлюдну платформу. Однак дивуватися не стали, адже знали: основне завдання станції - давати зелене світло вантажним та пасажирським поїздам. Та іноді на її коліях зупиниться який-небудь состав на відстій або для пропуску інших поїздів - цим переважно і обмежуються турботи невеличкого колективу. Проте навіть такі нескладні операції потребують фахового підходу, залізничного досвіду.

  Саме за виробничим досвідом і прийшли сюди випускниці Козятинського залізничного училища Віта КУЧИНСЬКА й Аня ЛАВРЕНЮК. Пройде час, закінчиться практика у дівчат і вони, як повноправні фахівці, займуть місце у станційного пульта-табло. А поки уважно слухають настанови Раїси ПРИЛИПКО, чергової по станції (див. фото). Раїса сама лише кілька років тому закінчила Київське вище професійне училище залізничного транспорту проте вже встигла збагатитися досвідом на кількох станціях Київської дирекції.

  Віта та Аня не випадково потрапили на залізницю. З розмови з ними дізнаємося, що свій шлях вони обрали цілком свідомо. У Ані батько й мати - залізничники, працюють у Коростенській дирекції залізничних перевезень. У Віти батько теж до пенсії працював на залізниці, у локомотивному депо Коростень.

  А згодом з’ясовується, що ми потрапили в оточення спадкових залізничниць, адже Раїса - теж із цієї когорти: її батько Леонід Іванович Прилипко працює в «Укррефтрансі» у Фастові, а мати працювала телеграфісткою на залізниці, на жаль, уже померла. Сестра Наталія працює перонним контролером на ст. Вишневе.

  Буває, заходить до приміщення колишній начальник станції Валентина БОГДАНОВА, яка мешкає поруч. Їй є про що розповісти молодим залізничницям. Адже вона 38 років віддала служінню магістралі, 20 з них - на чолі колективу Сорочого Броду. Зараз - на заслуженому відпочинку, проте завжди готова прийти молодим працівникам станції на допомогу, як мовиться, і словом, і ділом.

  Анатолій РОМАНОВ, Фото Сергія ГУКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05