РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 19 (25 травня 2012) 

 • Під знаком євро чемпіонату

  Цьогоріч запровадження нового графіка руху пасажирських поїздів практично співпадає з проведенням чемпіонату Європи з футболу 2012. Тож Південно-Західна залізниця, послугами якої скористається переважна більшість гостей і, власне, наших громадян, готується, як до літніх перевезень, так й до чемпіонату. Із цією метою необхідно було не лише підготувати інфраструктуру та рухомий склад, а й розробити максимально привабливі пропозиції для пасажирів. Про те, як Південно-Західна залізниця увійде в пасажирське літо-2012, ми дізналися від начальника галузевої пасажирської служби столичної магістралі Олександра БОЛДОВА.

  - Олександре Миколайовичу, з якими нововведеннями зустріне Південно-Західна свого пасажира цього літа?

  - Новий графік руху пасажирських поїздів запроваджується опівночі 27 травня. Передбачено й курсування поїздів нового покоління. Це денні швидкісних поїзди «Інтер Сіті +» Hyundai. Для них у графіку руху розроблені нитки за трьома напрямками, тобто вони будуть курсувати між Києвом і Львовом, Києвом і Харковом, Києвом і Донецьком. Переваги денних поїздів - це, в першу чергу, швидкість і високий рівень комфорту. У зв’язку із запровадженням нового графіка для деяких поїздів переглянуто розклад руху.

  При цьому й нічні поїзди до тих міст, де курсуватимуть денні поїзди, залишаються. Зокрема, це стосується поїздів, які їдуть до Львова, Донецька, до Харкова. Тобто у пасажира є вибір, чим подорожувати - денним поїздом чи нічним.

  Зазначу, що в новому графіку для окремих поїздів передбачено зупинки на деяких станціях Київського залізничного вузла. Це, наприклад, по ст. Дарниця - 14 поїздів, по ст. Святошин - 6 поїздів та по ст. Київ - Московський - 7. Тобто пасажири зможуть купити квиток, щоб скористатися поїздом зі ст. Дарниця до Москви, і зробити посадку безпосередньо на цій станції.

  - Чи передбачені у літньому графіку нові маршрути?

  - У новому графіку ми призначаємо нові денні регіональні поїзди до Кам’янця-Подільського та Сум. До того ж на літній період передбачено для перевезення дітей на оздоровлення у Крим поїзд Київ - Євпаторія. Це особливий дитячий курорт, тож ми завжди знаходимо можливість використання додаткових поїздів. До того ж, якщо говорити про кримський напрямок, то в поїзді №58/57, який курсуватиме через станцію Саки і де розташовано чимало санаторіїв для людей з обмеженими фізичними можливостями, передбачено вагон для перевезення інвалідів. Загалом у напрямку Криму влітку курсуватимуть поїзди на рівні минулого року.

  Для пасажирів також цікаво знати, що ми змінили нумерацію деяких поїздів. І таких поїздів у новому графіку буде п’ять. Це пов’язано з прискоренням руху, а кожен номер поїзда має своє значення з точки зору технології обслуговування пасажиропотоків.

  - Ви вже згадували про підготовку пасажирського господарства до перевезень під час проведення в Україні Євро-2012. А які найголовніші моменти у сфері підготовки пасажирського комплексу до літніх перевезень?

  - Новий графік ми розглядали з урахуванням проведення футбольних матчів у тому чи іншому місті. Якщо брати інші сфери залізничного господарства, залізничники столичної магістралі, і не лише наші, «підтягнули» до високого рівня всю інфраструктуру вокзалів. Виконано капітальний ремонт вокзалів ст. Козятин, Жмеринка та частково вокзалу ст. Київ-Пасажирський. Проведено модернізацію багатьох об’єктів столичного терміналу. Тепер інформація для пасажирів дублюватиметься англійською мовою, як візуально, так і за допомогою вокзального радіомовлення. Замінили друкований розклад на електронне табло, де розклад руху також дублюватиметься вже трьома мовами: українською, англійською, російською. Також ми по-новому підготували роботу зал чекання для пасажирів, сервісних центрів, зал підвищеного комфорту: зроблено капітальний ремонт, замінено меблі. Для прикладу, у залі чекання пасажирів з дітьми з’явились ігрові куточки для малечі. До того ж ми оновили відеоапаратуру, встановили нові монітори.

  - Тобто ви врахували інтереси всіх категорій пасажирів, а як буде з квитками на літній сезон?

  - Ми стараємося враховувати всі пропозиції. А щодо квитків, то сезон літніх перевезень тільки починається, і квитки можна придбати у кримському напрямку й сьогодні. Для того, щоб подорожувати у фірмових поїздах, про це треба потурбуватися заздалегідь.

  - Дякую за інтерв’ю.

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05