РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 18 (18 травня 2012) 

 • Чому приходиться довго чекати на локомотив із Львівської магістралі?

  Незабаром у нашій країні стартуватиме фінальна частина Євро-2012. Це спортивне свято співпадає із запровадженням швидкісного руху на дільниці Київ - Здолбунів - Львів. Відомо, що у зв’язку із цим буде змінено порядок направлення вантажних вагонопотоків. До сьогодні до 90% надходили на Львівську залізницю через ст. Здолбунів. Проте у зв’язку із запровадженням швидкісного пасажирського руху на дільниці Львів - Здолбунів цей напрямок не буде спроможним пропускати таку кількість вантажних поїздів. Що потрібно зробити для організації руху вантажних поїздів у таких умовах?

  Нещодавно у Львові проведено спільне засідання поїзних і дорожніх диспетчерів столичної та Львівської магістралей. Мета - удосконалити технологію роботи для збільшення пропускних спроможностей на стикових станціях обох залізниць. Чи вдалось досягти конкретних результатів під час зустрічі? Із цим запитанням ми звернулися до учасника наради - заступника начальника оперативно-розпорядчого відділу з технічної роботи служби перевезень Південно-Західної залізниці Юрія ДАНІША.

  - Проблемні питання, - вважає Юрій Віталійович, - у тому, що зараз на стикових із Львівською залізницею станціях Підволочиськ та Здолбунів спостерігається диспаритет між прийнятими та відправленими вантажними поїздами. Зараз через станцію Підволочиськ на прийом маємо до 26 поїздів, а для здавання - 15 - 17. У той же час на станції Здолбунів більше здаємо поїздів, ніж приймаємо. Для раціонального використання тягового рухомого складу і зменшення терміну простою вагонів потрібно забезпечити парність передавання поїздів із Південно-Західної залізниці на Львівську і навпаки.

  Факт - велика кількість електровозів приписки Козятинського локомотивного депо експлуатується на Львівській залізниці. Саме це і призводить до нестачі тягового рухомого складу (ТРС) безпосередньо на Південно-Західній. У такому разі зменшується швидкість проходження транзитних потоків столичною магістраллю. Ще раз наголосимо, затримка рухомого складу на Львівській залізниці призводить до того, що Південно-Західній не вистачає електровозів для передавання вантажів на інші стикові залізничні пункти.<.b> Крім того, через брак тягового рухомого складу не забезпечується у повній мірі процес розвезення та передавання місцевих вантажів у межах столичної магістралі. За умов нестачі ТРС виконання великої кількості господарських робіт є доволі проблематичним.

  Налагодження чіткого перевізного процесу залежить від ефективності і злагодженості у роботі диспетчерського апарату, стверджує газета «Львівський залізничник», розповідаючи про хід зустрічі поїзних та дорожніх диспетчерів Південно-Західної та Львівської магістралей.

  Важко не погодитись з такою думкою. Єдине але. Як там не є, а без сучасних вантажних локомотивів, які згідно із планами Укрзалізниці мають надійти протягом наступних чотирьох років, не обійтись. Поки дочекаємося позитивних змін у локомотивному господарстві, з порядку денного у перевізному процесі не зникне проблема непарності пропуску вагонопотоків між Львівською і Південно-Західною залізницями. Тут є над чим попрацювати поїзним та дорожнім диспетчерам. І не лише напередодні проведення Євро-2012.

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05