РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 18 (18 травня 2012) 

 • Хто створює чудовий настрій?

  Травневе сонце заграє із дитячими усмішками, пестить київську юнь теплий вітерець, що царює у Сирецькому парку. Чути музичний розголос духового оркестру. Парк святкує?! Так. Разом із численними гостями, які завітали на 59-е відкриття сезону поїзної практики. Це традиційний захід на Київській дитячій залізниці. Варто лише роздивитись святкові прикраси на місцевих залізничних станціях Вишенька та Яблунька, і відразу поринеш у прекрасні роки дитинства. Роздивляйся, юнь, веселу візитівку Малої залізниці. Відреставрований паровик, що виблискує райдужними променями. На блакитного кольору трьох корпусах капітально відновлених пасажирських вагонів - знайомі сюжети із популярних мульт-фільмів. Чудовий настрій підтримує не лише духовий оркестр. Бачимо, як від організаторів дійства дітвора із задоволенням отримує повітряні кульки, прапорці.


  Вже на початку короткого мітингу, на якому до юних залізничників та гостей урочистостей звернувся начальник Південно-Західної залізниці Олексій Мефодійович КРИВОПІШИН, щоб побажати понад 400 юнакам і дівчатам вдалого проведення виробничої практики, свято набуває неабиякого розмаху. Приємні хвилини переживали ті з юних залізничників, які під час підбиття результатів конкурсу, проведеного зусиллями педагогів і вихователів Малої Південно-Західної, отримали відзнаки. «Кращий» - таке визначення творчих якостей, якими оцінено юних залізничників Максима РЕДЧЕНКА, Андрія ГАРНИЦЬКОГО, Дениса ДЕНИСОВА, Дмитра ДМИТРЕНКА, Дмитра ЗІКРАТНОГО. Вручивши перші в їхньому житті дипломи як переможцям цьогорічного змагання на знання секретів господарства перевезень, локомотивної, колійної, вагонної справи, загального курсу залізниць, О.М. Кривопішин побажав відмінникам Дитячої залізниці подальших успіхів. Не обійшлося того дня і без подарунків. Відеокамера і сучасний персональний комп’ютер займуть достойне місце у кабінетах Малої столичної магістралі. Отже, чудовий настрій створено.

  Перші гітарні акорди веселої пісні про залізницю у виконанні випускників Малої Південно-Західної Вадима СКАКУНА та Олександра ЗИНЕВИЧА налаштували публіку, яка зібралася на пероні станції Вишенька, на ліричний лад. Згодом звучали веселі історії з життя місцевої дітвори, яка будь-що намагається освоїти секрети прекрасної професії залізничника.

  Незадовго перед відкриттям нового сезону поїзної практики кореспондентам нашого видання вдалося познайомитись із фахівцями, які підготували господарство до нового сезону.

  На переконання майстра локомотивного депо Дарниця Олександра КОЗИМКА, слюсарів локомотивного депо ст. Щорс Михайла ТКАЧЕНКА, Юрія ОВСЯННИКА, паровоз, що возитиме подорожніх Сирецьким парком і в цьому році, не підведе.

  - Колія - у надійному стані, - відповів на запитання про підготовку інфраструктури бригадир монтерів із Дарницької дистанції колії Олексій ДИШКАНТ.

  На останок дізналися. На дитячій магістралі юні залізничники працюватимуть до 10 червня у святкові дні та щонеділі. А з 16 червня до 26 серпня ще й кожної суботи. Чотири зміни. Кажуть, буде цікаво!

  Фото Віталія НОСАЧА

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05