РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 17 (11 травня 2012) 

 • Тетяна МАЙДАНЮК: «У союзі відповідальних й працьовитих фахівців»

  На залізниці, напевне, немає двох абсолютно однакових станцій. Є рівні по класу, є схожі спорудами, що зведені за одним проектом. Проте кожна із станцій має свою особливість, своє обличчя. Є воно й у невеликого станційного господарства, що затишно прилаштувалось між височезним скелястим пагорбом та Південним Бугом, який повільно плине у цій місцині. А йменується воно ст. Самчинці. Села з такою назвою вже немає, а от за станцією вона закріпилась та й збереглась.

  Тим, хто у цьому залізничному підрозділі працює, та й не лише їм, назва подобається. Є в ній щось приваблююче. Станційне ім’я гармонує із тією живописною місцевістю, в якій її розташовано. Та й станційні споруди, хоч і старі, але причепурені, тому не створюють контрасту на мальовничому тлі. Навпаки органічно вписуються в оточуючу місцевість. До того ж і територія станції прибрана, біля споруд облаштовано клумби, висаджено дерева, декоративні кущі… Що й заворожує тих, хто сюди навідується. Зокрема приємне враження справило й на членів комісії, очолюваної начальником Жмеринської дирекції залізничних перевезень Анатолієм ЛЮБІНІНИМ, під час весняного огляду.

  А причепурила, належним чином підготовила станцію до перевірки невелика, менше двадцяти чоловік, команда залізничників, очолювана Тетяною МАЙДАНЮК. Керівник цього колективу відносно недавно працює на станції, але вже зуміла зробити й свій вагомий внесок у розвиток цього структурного підрозділу. В першу чергу, що стосується благоустрою. У приміщеннях наведено зразковий порядок, власноруч, де можливо, проведено ремонт, наклеєно шпалери. Та й станційну територію облагороджено. Наведено лад у документації… Але це лише, як кажуть, одна сторона медалі, причому не головна.

  Роботу будь-якої залізничної станції визначають, у першу чергу, за економічними показниками. Адже лише ті лінійні структурні підрозділи, які займаються винятково пропуском поїздів, можна оцінювати за організацією оперативної роботи.

  Ст. Самчинці віднесено до четвертого класу, при тому, що вона перебуває не на головному напрямку Вінниця - Гайворон. У першу чергу, до уваги взято її вантажну роботу. А тут вона доволі велика. Наведу лише декілька показників. Минулого року тут планували навантажити без малого чотири тисячі вагонів. А коли у кінці року підрахували, то їх вийшло понад п’ятсот. Причому 640 відправлено за кордон. А це, погодьтесь, чималі надходження до залізничної скарб-ниці. Значні вони й нинішнього року.

  - Протягом чотирьох місяців поточного року ми вже відвантажили 923 вагони, - пояснює товарний касир станції Олена ЗАВАЛЬНА. - Темп непоганий.

  - Завдяки чому вдається досягати таких показників? - запитую начальника станції.

  - В першу чергу велику вантажну роботу забезпечують наші сусіди, - зазначила Тетяна Павлівна. - Самчинецьке кар’єроуправління, що належить Укрзалізниці. На цьому підприємстві виробляють гранітний щебінь. Значна частка цієї продукції направляється за кордон, зокрема у Російську Федерацію, що приносить певні прибутки. А нам належить здійснювати подачу вагонів під навантаження та їх відправлення. З цим успішно справляються наші фахівці. Зокрема чергова по станції Надія НАУМОВА, складач поїздів Володимир ПУЛЕНКО, прийомоздавач Олена РАКОВСЬКА та й інші. А взагалі - усі старанно працюють.

  З цим фактом важко не погодитись, адже це красномовно підтверджують економічні показники. Та варто додати, що чималий заділ успішної роботи зробив й попередній начальник станції Віктор ЗАВАЛЬНИЙ, який нещодавно пішов із життя. Але залишив по собі добру пам’ять і дружню команду, яка успішно працює й сьогодні.

  Від редакції

  Дотримуватись технологічного процесу в роботі. Це, за словами начальника станції Тетяни Майданюк, означає точно зберігати встановлені галузеві норми і вимоги обслуговування колії, технології по кожній операції, що стосується обробки поїздів, комерційної та технічної документації тощо.

  Колектив ст. Самчинці - це союз відповідальних і працьовитих фахівців - надійна складова єдиного потужного механізму під назвою «Південно-Західна залізниця».

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05