РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 17 (11 травня 2012) 

 • У «Променистому» - море овацій

  Як вже повідомлялось у газеті «Рабочее слово», керівництво залізниці та Дорпрофсож надали можливість відпочити ветеранам залізниці у пансіонаті «Променистий». З теплотою зустріли на пероні вокзалу м. Євпаторія працівники пансіонату. За півгодини, вже на території, на всіх щойно прибулих чекали лікарі, кухарі, персонал «Променистого». Чітко і з високою професійністю допомагали ветеранам Інна БІльЧук, Валентина Репенко, Тетяна Іщенко та Тетяна Мартиненко.

  Буквально за півгодини всі вже мали місця в кімнатах, а ще за якусь мить до їдальні запросила директор столової Оксана Бондар. Як всі відзначили в кінці відпочинку, а багатьом у «Променистому» довелося бути неодноразово, так добре харчування було організовано вперше.

  Нудьгувати було ніколи. Зранку більшість ветеранів відвідували лікувальні процедури у санаторії «Северный», басейн з морською водою, а вже після обіднього сну розпочиналась культурно-масова робота. Тут і пошук талантів, і ігри, танцювальні вечори та спортивні змагання з волейболу, настільного тенісу.

  Екскурсії до Ялти, Севастополя, Євпаторії були пізнавальними для багатьох ветеранів. Потрібно визнати, що всього цього могло не бути, якщо б не енергія, рішучість та наснага заступника директора з культурно-масової роботи Інни Більчук. Саме їй відомо про те, що до душі ветеранам, тож їх бажання стали «законом» для всіх працівників «Променистого».

  Концерти митців Євпаторійського філіалу Кримської філармонії і програма, присвячена Дню Перемоги, викликали море овацій.

  Ветерани об’єднання Київської дирекції залізничних перевезень висловлюють свою щиру вдячність за наданий відпочинок не тільки працівникам «Променистого», а й керівникам Південно-Західної залізниці й особисто її начальнику Олексію Мефодійовичу КривопІшину та голові Дорпрофсожу Анатолію Олексійовичу Фурсі.

  Від імені 36 ветеранів

  Микола ПАВЛЮК, голова правління ради ветеранів Дарницького залізничного вузла

  P.S. До редакції продовжують надходити листи зі словами вдячності на адресу керівництва Південно-Західної залізниці за чудовий відпочинок у «Променистому». Такі листи підписали вже понад сто чоловік.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05