РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 16 (4 травня 2012) 

 • Як Короля в армію проводжали

  Мудрець сказав, що все тече, все змінюється. Це про час, про життя. Але добре, що найкращі, найцінніші традиції залишаються незмінними. Скажімо, чоловіків як поважали за силу і мужність, вміння захистити Батьківщину в минулі десятиліття і століття, так це залишилося й понині. І хоча сьогодні далеко не всі хлопці ставлять за життєві пріоритети службу в армії, проте є й інші, які труднощів не бояться і вважають її чоловічим обов’язком. З таким юнаком нещодавно познайомилася в Житомирі. Він і служби не злякався, і простою працею не знехтував.


  Заступник голови профкому Маргарита ФЕЩЕНКО, Євгеній КОРОЛЬ та директор заводу Іван СОЛОВЕЙ.

  Євгеній КОРОЛЬ родом з Вінниці. Тут він здобув професійну освіту у транспортному коледжі. Звісно, знання - багаж надійний, який за плечима не носити. Але ж що вони без практики? Євгенію вдалося й практичних навичок набратися, працюючи слюсарем на Житомирському колійному ремонтно-механічному заводі. А з 23 квітня п.р. - він вже солдат.

  У п’ятницю ж, 20 квітня, його на службу проводжали усім заводом. У сонячну обідню пору на подвір’ї зібралися і працівники цехів, і інженерно-технічний склад. Подія зацікавила багатьох, адже відновлювалася колишня, трохи призабута, добра традиція. Як і годиться, дівчата пов’язали Королю стрічку з написом «Щасливої служби», подарували квіти. З напутніми словами звернувся до нього директор заводу Іван СОЛОВЕЙ, побажавши з честю виконати свій військовий обов’язок. «А через рік ми тебе знову чекаємо на заводі, змужнілим і загартованим», - сказав Іван Миколайович. Теплі слова і побажання на свою адресу приймав Євгеній і від керівництва профкому та своїх колег по цеху.

  …Скромний хлопчина, не дуже багатослівний. Проте його працьовитість, щирість, готовність допомогти не лишилися не поміченими, хоча й трудовий досвід невеликий. Каже, що рішення йти до війська він прийняв свідомо, бо вважає це своїм моральним обов’язком, і так заведено в його сім’ї.

  Коли вже урочиста церемонія закінчилася, директор нагадав Євгенію, щоб не забував телефонувати. Добре слово ще нікому не ставало на заваді. «Не хвилюйтеся, відслужу, як треба, й повернусь», - відповів Король.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05