РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



 • Перелік випусків » № 16 (4 травня 2012) 

 • «Підписуюсь під кожним словом»

  Спочатку був лист на ім’я начальника Південно-Західної залізниці. Оскільки його зміст безпосередньо стосується теми сьогоднішньої розповіді про суттєві перетворення, які впродовж останнього часу пройшли у кабінетах та палатах Козятинської відділкової залізничної лікарні. Нижче наводимо його зміст, як кажуть, без купюр.

  «Уважаемый Алексей Мефодиевич!

  Президиум Совета ветеранов войны и труда г. Казатин от имени пенсионеров - ветеранов труда благодарит Вас за проводимую работу по улучшению качества медицинского обслуживания железнодорожников и жителей г. Казатин.

  Согласно Вашей инициативе, коллектив отделенческой больницы в лице главврача А.Н. Кравчука и начмеда В.В. Пилипонова отдают все силы и опыт в лечении больных, возвращая их к жизни, а поставленная новейшая медаппаратура дает возможность врачам устанавливать точный и быстрый диагноз больного.

  Большое спасибо и крепкого Вам здоровья!

  Президиум Казатинского
  городского Совета ветеранов
  войны и труда».

  Саме цей лист покликав у дорогу кореспондентів газети залізничників. На власні очі ми переконалися у правоті його авторів. Оскільки справа стосувалася знайомства з роботою сучасного іноземного обладнання, в якості фахівців-консультантів виступили головний лікар Олександр КРАВЧУК та його заступник Володимир ПИЛИПОНОВ.


  Лапороскопічну стійку потрібно підготувати до наступної операції. Старша медсестра Ольга НІКОЛЕНКО,
  медсестри Надія СОСНОВСЬКА та Олена ГРИЦІВ, лікар-анестезіолог Василь БІЛОКУР.

  - Лише на перший погляд здається, що компактне завдяки розмірам медобладнання може експлуатувати кожен лікар, - так розпочав екскурсію кабінетами, де розміщено безліч корисної з точки зору діагностики внутрішніх хвороб пацієнтів залізничної лікарні апаратури, її головний лікар. Хочу наголосити, що наші колеги, які вдало засвоїли методику роботи на так званій лапораскопічній стійці, досягли чудових результатів під час проведення малоінвазивних втручань у внутрішні органи хворих. Тепер завдяки цьому устаткуванню, приміром, можемо лікувати безпліддя у жінок. Для проведення електрокардіограм застосовуємо електронну апаратуру, яку розміщено у нашому діагностичному центрі. Нещодавно отримано апарат останнього покоління для ультразвукових досліджень внутрішніх органів. Отже, сьогодні процес перевірки функціонування кожного органа - як на долоні, - розповів нам завідувач відділення функціональної діагностики Едуард ОНИСЬКО. Згодом, завітавши до відділення неврології, потім - до палати інтенсивної терапії, переконаємося у тому, що добрих півтора десятка медичних приладів іноземного виробництва служать хворим, як належить.


  Лікарі задоволені - нова апаратура має прекрасні експлуатаційні характеристики. Завідувач хірургічного відділення Володимир Ягода,
  заступник головлікаря Володимир ПИЛИПОНОВ та головлікар Олександр КРАВЧУК.

  За якусь мить знайомимося із молодою лікаркою-орди-натором Діаною ДЕХТЯРУК та завідуючою кардіологічним відділенням Іриною ДИРДОЮ, які щойно займалися налагодженням холтерської системи для вимірювання артеріального тиску. Секретів від кореспондентів немає, для більш повної картини про поведінку людського «двигуна» застосовується розумний прилад, що запам’ятовує кожний удар серця впродовж доби. Це потрібно для того, щоб згодом, перевівши інформацію в електронному вигляді на екран комп’ютера та застосувавши конкретну програму, проаналізувати джерело виникнення проблем зі здоров’ям.


  Незабаром на екрані сучасного апарата УЗД з’явиться достовірна інформація про хворих.
  Головлікар Олександр КРАВЧУК та завідувач відділення функціональної діагностики Едуард ОНИСЬКО.

  Велоергометр, роботу якого продемонстрував лікар Олег ДИРДА, лише на перший погляд нагадує велосипед. Поки пацієнт крутить педалі цього медичного байка, чутлива електроніка записує витрати калорій, контролює пульс тощо. Мине небагато часу і у рентгенологічному кабінеті почне функціонувати новий апарат. Знову ж таки іноземного виробництва.

  - Впровадження нових методів у лікуванні хірургічних та терапевтичних хворих - процес дуже клопіткий, - вважає О. Кравчук, - але дуже необхідний. - Відчуваючи підтримку з боку начальника Південно-Західної залізниці О.М. КРИВОПІШИНА та начальника медичної служби Є.І. ШАЛКОВСЬКОГО, плануємо і надалі удосконалювати нашу роботу, робити все можливе, щоб повертати здоров’я залізничникам Козятинського регіону, членам їхніх сімей та пенсіонерам, а також населенню міста та району, яке прикріплене до нашого медичного закладу.


  Лікар-ординатор Діана ДЕХТЯРУК готує холтерську систему вимірювання артеріального тиску
  для досліджень функціонування серця пацієнта.


  У кабінеті функціональної діагностики проводиться дослідження імпульсів головного мозку відвідувача.

  Незадовго до того, як залишити лікарню, познайомились із 86-річним Євгеном МОМОТЮКОМ. Колишній заступник начальника Козятинської дирекції залізничних перевезень вважає, що завдяки чудовій кваліфікації місцевих медиків і прекрасній апаратурі він зустріне ще не один власний ювілей.

  - Підписуюсь під кожним словом листа, адресованого на ім’я начальника Південно-Західної залізниці, який написали члени президії Ради ветеранів війни і праці нашого міста, - сказав Є. Момотюк.

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05