РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 15 (27 квітня 2012) 

 • Отець Володимир РОМАЩЕНКО: «Бути християнином - це дуже відповідальний і важкий крок»

  - Дорога до Бога у кожного своя, - вважає протоієрей Церкви Різдва Пресвятої Богородиці з села Тулинці Миронівського району Київської області Отець Володимир (у миру - Володимир РОМАЩЕНКО). Нещодавно давньому другу газети залізничників, колишньому електромеханіку Фастівської дистанції СЦБ та зв’язку виповнилося 60 років.


  - Якось у кабінеті колеги побачив роздруківку молитви «Отче наш». Прочитав, відчув душевне полегшення, - пригадує о. Володимир. - Згодом ще і ще. Маленькими кроками почав відкривати для себе все заново: світ, людей і власне життя. Кинув палити... Виявив бажання допомагати одній з церков у Миронівці. Довелося служити місцевому батюшці пономарем. Послух виконував як належить. Співав у хорі молитви.

  - Не скажу, що все відразу стало легко і зрозуміло, виникало більше питань, аніж до того. Але вже бодай розумів, «хто винен» і «що робити». Рухався вперед. Рукоположено у диякони. Згодом закінчив освіту у Київській семінарії. Проходив стажування у Білоцерківській єпархії. Служив у Козині. Сьогодні служу Господу у Тулинцях. Будуємо разом з прочанами новий Храм Різдва Пресвятої Богородиці.

  Усе, що ми маємо у житті - це дар Божий, талант. Але, мабуть, найбільший дар, яким володіємо ми, віруючі люди, - це наша Богом дарована християнська віра. І ті, хто має цей талант, зобов’язані примножувати його для слави Божої та спасіння. Бути християнином у житті дуже відповідально і важко. Саме християнам відкрито доступ до священнодійств і таїнств Святої Церкви, тому вони перебувають під покровом сильних і благодатних молитов Церкви. Багато людей достойно і доброчесно йдуть своїм християнським шляхом і свято несуть свій життєвий хрест.

  Редакція «Рабочего слова» поздоровляє Отця Володимира, якого нещодавно нагороджено за благословіння Блаженнішого Митрополита Володимира Предстоятеля Української Православної Церкви Хрестом із прикрасами. Ці церковні відзнаки Отцю Володимиру вручив архієпископ Білоцерківський та Богуславський Митрофан.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05