РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 15 (27 квітня 2012) 

 • Чи скресла крига?!

  Залізниця і міста Конотопського транспортного регіону - не нова тема «Рабочего слова». Дорожня газета публікувала матеріали про Ворожбу і Бахмач, про Шостку. Остання, як відомо, й понині вдячна за електрички, що надійно зв’язали цей край зі столицею. Про Конотоп же газета писала мало, хоч вузлові підрозділи відіграють тут далеко не другорядну роль. Це і тисячі робочих місць, і наповнення міського бюджету, залізнична частка якого за найскромнішими підрахунками становить більше третини, і благоустрій, і житлове будівництво…

  Хіба що згадували журналісти про відшкодування проїзду пільгових категорій громадян, коли місцеві депутати гроші із міського бюджету ділили так, що залізниці залишався зовсім скромний відсоток - левову частку одержувало комунальне трамвайне управління. Та й усе, здається, на «компенсаційну тему». Не писали журналісти, бо не траплялося інформаційного приводу, аби розповісти про партнерство міста й залізниці.

  Та ось крига начебто скресла. Перед Великоднем міський голова Конотопа Василь ДЗЕД зустрівся із залізничним активом вузла. І виявилося, що поле взаємодії може бути широким. Місто, наприклад, не опиратиметься, коли залізничні підрозділи допоможуть у ремонті трамвайних колій. У свою чергу залізничники хочуть їздити вулицями без ям, хочуть, щоб дітей у дитсадки записували без черги. Нині останню розтягнуто на три роки. Адміністрація дирекції налаштована на збільшення відрахувань за перевезення пільгових категорій громадян та знижку земельного податку.

  Не всі ці питання вирішуються миттєво й за одним підписом під розпорядженням міського голови чи під наказом начальника дирекції. Адже, зрозуміло, потрібен і час, і кошти. Головне, відзначають учасники зустрічі, з обох сторін є бажання співпрацювати. Тісніше та результативніше.


  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05