РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 14 (20 квітня 2012) 

 • Залізнична стежина байкера

  В моторвагонному депо ст. Чернігів, і навіть не тільки там, цього молодого, кремезного чоловіка знають усі. Окрім того, що Євген АЛЕКСЄЄНКО - старший майстер депо і залізничник у третьому поколінні, він ще й президент Чернігівського мотоклубу «Агарта МС». До того ж - тренер клубу з такого популярного спортивного єдиноборства, як тхеквондо. Захотілося дізнатися, як це поєднується в одному чоловікові і чого в ньому більше залізничника, спортсмена чи… байкера.

  - Моє життя тісно пов’язане із залізницею, - розповідає Євген Петрович, - адже ще мій дід працював стрілочником, а батько нині - машиніст. Тож, мабуть, закономірно, що я прийшов у 2000 році у депо. Щоправда, до того часу я своє життя не пов’язував із залізницею, навіть здобув вищу економічну освіту. Але, як людина, що вміє захоплюватися, я з великим бажанням, як мовиться, влетів на мотобайку на «залізничну колію». До всього я ставлюсь відповідально, і тому робота на залізниці стала для мене не лише місцем, де я одержую зарплатню, вона є місцем моєї реалізації, як чоловіка, що вміє багато робити власними руками. І поки що про це я не шкодую.

  У депо Євген Алексєєнко проводить чималу частину свого життя. Робота відповідальна, бо потрібно весь час вирішувати безліч питань, пов’язаних із ремонтом рухомого складу. Та все ж не тільки роботою живе пан Євген. Його головне завдання, з яким він успішно справляється в повсякденному житті, - це популяризація мото-спорту та здорового способу життя. І допомагає йому саме Чернігівський мотоклуб «Агарта МС». За одинадцять років існування (офіційний статус клуб отримав в 2006 р.), членами цієї добровільної організації зроблено чимало. Проведення мотоестафет за здоровий спосіб життя, постійна участь у різних шоу і мотопробігах, проведення акцій у дні пам’яті загиблих мотоциклістів (з 1 по 15 вересня). Нині обговорюються питання щодо відкриття нового сезону 2012 р.

  - Байкер - це стиль життя, - продовжуємо розмову з президентом мотоклубу Євгеном Алексєєнком, - який не залежний ні від погоди, ні від сезону, ні від інших життєвих обставин. У нашому товаристві не приживається егоїзм та ледарювання. Ми віримо людині на слово, намагаємося не брати щось від клубу, а дати йому. Проте зрозуміти це зможуть лише ті, для кого до цих пір є святими поняття «вірність», «честь», «повага», «взаємовиручка», «свобода». Для нас це не пусті слова. Тут не принципово - чи дорогий у тебе байк, деякі приходять у клуб заради спілкування. А на дорозі всі рівні, і вона вивчає кожного. І одне з головних правил: за кермом - ні краплі спиртного. Адже іноді вони розвивають швидкість до 200 км/год. І думати тут треба за себе і «за того хлопця», що крутить кермо авто, яке їде тією ж дорогою. Загалом, байкерське життя - справжня книга. Книга для тих, хто зможе її прочитати. Крім символіки і кольорів клубу, на кожній жилетці вказаний nickname (прозвисько - англійською - ред.) власника і ще багато інших символів.

  Спілкування із Євгеном Алексєєнком зруйнувало існуючі до цього стереотипи. Тепер я знаю, що в шкіряному одязі на мотоциклі, коли їдеш на великих швидкостях, дуже холодно. Що пиво, як вважають деякі, трилітровими банками вони не п’ють, що існують правила, які ти не маєш право порушувати, і як такого вільного життя не має, бо тут майже військова дисципліна. Що всі вони залюблені у власні мотоцикли і неважливо, що у більшості із них не престижна модель знаменитого «Харлей Девідсона». Просто вони мають однакові погляди і уміють отримувати задоволення від життя. Це їх об’єднує. А ще хочеться побажати Євгену Петровичу та його однодумцям нових шляхів і всього того, що дарують нам дороги - і залізничні, і життєві.

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ та www.gorod.cn.ua/news
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05