РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 14 (20 квітня 2012) 

 • У Козятині знову боролися за чемпіонство

  Вперше впродовж останніх 15 років на теренах Козятинської дирекції відбулось наймасовіше спортивне свято, в якому взяли участь понад 500 залізничників. Спортивні арени м. Козятин не пам’ятають такої кількості учасників, вболівальників, які зібрала Спартакіада дирекції. Для прикладу, тільки на змагання з фут-залу прибуло 17 команд, понад 130 учасників. У сетах з настільного тенісу брали участь понад 60 залізничників, які представляли 15 структурних підрозділів столичної магістралі. За підрахунками оргкомітету турніру всього у підготовчому етапі Спартакіади у Козятинській дирекції залізничних перевезень брало участь понад 400 працівників галузі.

  Проведенню змагань передувала значна організаційна робота керівництва дирекції та територіального комітету профспілки, адже за мету ставилось не просто проведення чергового заходу, а формування у колективах сталих мотивацій та традицій щодо фізичної культури та спорту. Це зрозуміло, задля організації активного відпочинку залізничників. Приємно відмітити, що означені ініціативи були позитивно сприйняті як керівниками підрозділів дирекцій, так і профспілковими організаціями, працівниками структурних підрозділів. Окремі керівники, зокрема головний лікар Козятинської відділкової лікарні О.М. Кравчук, начальник Фастівської дистанції сигналізації та зв’язку О.І. Очеретний, навіть очолили команди своїх підрозділів на іграх з фут-залу та волейболу.


  Переможці змагань з головою Козятинського теркому Анатолієм ВІЛЬЧИНСЬКИМ.


  Призери змагань з армрестлінгу Андрій СОСНОВСЬКИЙ (ліворуч) та Роман МИРОНЕНКО

  Нещодавно спортивний комплекс «Локомотив» ст. Козятин знову зібрав на своїх майданчиках учасників першості дирекції. Вони, окрім призових місць та чемпіонських нагород, виборювали ще й право на участь у фінальних змаганнях Спартакіади серед працівників підрозділів та організацій Південно-Західної залізниці. Цього разу змагання відбувалися з чотирьох видів спорту: настільного тенісу, армрестлінгу, шахів (серед жінок) та гирьового спорту.

  Найбільше учасників зібрали змагання з армрестлінгу та настільного тенісу (чоловіки), де було представлено, відповідно, 11 та 15 команд, що свідчить про велику популярність цих видів спорту серед залізничників. Представницьким виявився і турнір спортсменів з гирьового спорту. А от жіночі команди з шахів та настільного тенісу були представлені, на жаль, лише від кількох колективів. Хоча на дирекції ці види спорту мають чимало шанувальників саме серед прекрасної половини людства.

  Але які ж змагання без переможців та призерів?! За кількістю перемог у Спартакіаді впевнено лідирував трудовий колектив вагонного депо Козятин (керівник В. Білан, голова профспілкової організації С. Поліщук), друге місце посів колектив локомотивного депо Козятин (керівник М. Шу-тов, голова проф-спілкової організації галузевої профспілки В. Дзюбенко), третє місце - за колективом Козятинської колійної машинної станції №120 (керівник С. Стратійчук, голова профспілкової організації Г. Козир).

  Справжнім відкриттям Спартакіади став колектив Козятинського будівельно-монтажного управління, який очолює М. Кравець, голова профспілкового комітету Л. Бойко. Будівельники у підсумку вибороли четверте місце.

  А попереду козятинську землю чекає ще одна визначна спортивна подія - це фінальні ігри XIV Спартакіади трудових колективів столичної магістралі, що 25 - 27 травня приходитимуть у Козятині.

  Валентина КОЛЯДА, Анатолій САДОВЕНКО, Фото автора та прес-центру теркому
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05