РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 14 (20 квітня 2012) 

 • Якщо гордитися, то професіоналами

  Про те, що місто Коростень свого часу стало на шлях інтенсивного економічного розвитку саме завдячуючи прокладенню сталевої колії, знають коростенці різних поколінь. І в минулі десятиліття, і нині загін залізничників серед представників інших професій є вагомою силою. Тож і не дивно, що на нещодавньому підбитті підсумків конкурсу-рейтингу «Гордість міста» у номінації «Професіонал року» переміг залізничник.

  Знайомимося із володарем престижної відзнаки. «Микола ЗАВАЦЬКИЙ, машиніст локомотивного депо Коростень», - відрекомендувався він.

  Каже, що в депо з 1984 р. Саме тоді почав свою діяльність з помічника машиніста. Пройшов усі ступені професійного зростання, а в 2009 р. йому було присвоєно кваліфікацію машиніста електровоза 1 класу. Втім це не значить, що на цьому процес навчання завершено. Микола Миколайович з тих, хто постійно удосконалює і поповнює свої знання, бо впевнений, що саме вони разом із досвідом є запорукою нормальної роботи.

  Як довідалася з розмови, Микола Миколайович технікою захоплювався з юних літ. Дитинство ж його минуло в Овручі. Тут батьки працювали увесь свій трудовий вік в дистанції колії. Зі щирою повагою і гордістю говорить про них мій співрозмовник. Маму, яка працювала монтером колії, а потім черговою по переїзду, свого часу було удостоєно різних нагород, серед них і звання «Почесний залізничник». Батько, відданий своїй справі колійник, душею вболівав за роботу, працюючи монтером, згодом бригадиром, майстром. Справжні люди праці добросовісності й порядності навчали і своїх дітей.

  У дитинстві Микола любив книги про транспорт, про авіацію. Та коли прийшов час професійного вибору, вирішив, що все таки йому ближче залізничний транспорт і вступив до Козятинського залізничного училища. (Забігаючи наперед, зауважу, що батькові мрії про авіацію втілює в життя нині його син, навчаючись в Національному авіаційному університеті).

  Після училища Миколу Завацького направили в локомотивне депо Коростень. Невдовзі й служба в армії, а потім знову помічник машиніста несе свою «залізничну варту». І, звісно, працює над тим, щоб з часом зайняти місце за правим крилом локомотива. Запитую в Миколи Миколайовича, чи пам’ятає він перших своїх наставників, які допомагали освоювати роботу. Здобувати ази професії йому допомагали багато достойних людей, яким він нині вдячний за науку. Що ж до першого наставника, то у свої перші рейси ще до армії і пізніше їздив з машиністом Григорієм Борисовичем ШТЕГЕРАНОМ, який зараз живе в Котовську. Старший за віком і за досвідом він став для нього справжнім учителем.

  Наприкінці ж нашої розмови ще запитую у Миколи Миколайовича, які ж почуття залишило в нього святкове загальноміське дійство. Він скромно зауважує, що насправді не звик до таких публічних заходів. Але, впевнена, родині машиніста приємно було бачити свого батька й чоловіка серед переможців. І це найбільшою мірою варте участі у таких заходах.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05