РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 14 (20 квітня 2012) 

 • Головний потенціал – професіоналізм

  Будівельно-монтажний поїзд №392, що базується на ст. Вінниця, має хоч і коротку, порівняно із багатьма іншими структурними підрозділами нашої залізниці, але славну історію. Про це свідчить хоча б той факт, що тут знайшов постійну прописку перехідний Червоний прапор соціалістичного змагання, за часів Радянського Союзу, як триразовому його лідеру. А новим підтвердженням стало те, що днями цьому трудовому колективу, який очолює Петро ШУЛЬГАН, уже втретє підряд вручили Перехідний прапор переможця галузевого змагання серед залізничних енергетиків. Чим же визначені такі заслуги?

  - Протягом минулого року, - пояснює головний інженер поїзда Василь ГУЛЬКО, - наші виробничі потужності було задіяно на виконанні робіт з будівництва, модернізації, капітального ремонту контактної мережі та пристроїв електропостачання. Найважливішим об’єктом була - електрифікація дільниці Фастів - Житомир, а також облаштування контактної мережі на окремих дільницях Південної залізниці. Коли говорити про конкретні показники, то минулого року ми виконали робіт майже на 125 мільйонів гривень, а це складає 186 відсотків, порівняно з минулим роком, і значно перевищує планове завдання. Майже на третину зросла продуктивність праці та й підвищилась середня заробітна платня.

  До сказаного вище варто додати, що, окрім досягнень від п’яти виконробських дільниць, ще чимало потрудились фахівці цеху виготовлення та складання металевих конструкцій контактної мережі, продукцію яких оцінено більше, ніж у п’ять з половиною мільйонів гривень, та проектно-кошторисної групи, яка виготовила документації більше, ніж на півмільйона гривень. Варто зауважити й те, що виготовлення металевих конструкцій для контактної мережі силами БМП-392 дозволяє заощадити чималі кошти для залізниці.

  Усі ці заслуги відзначив начальник головного управління електропостачання Укрзалізниці Віталій МАКСИМЧУК, коли вже втретє підряд вручав перехідний прапор Петру Шульгану, а також почесний диплом, як колективу-переможцю галузевого змагання серед енергетиків. Крім того у своєму виступі він зазначив, що після реформування Укрзалізниці, БМП-392 належить зайняти місце лідера серед структурних підрозділів, які займатимуться електрифікацією залізниць, модернізацією та капітальним ремонтом контактної мережі та ліній електропостачання. Саме на базі цього поїзда буде створено відповідну структуру Укрзалізниці.

  Втім, це - справа майбутнього, а на сьогодні колектив-переможець трудиться у тому ж ритмі, що й минулого року. Виконробські дільниці під керівництвом Андрія ЗАДАЧИНА, Миколи ХАРЕБІНА, та їхніх колег завершують роботи, спрямовані на забезпечення швидкісного руху під час проведення Євро-2012 та і в подальшому. Не менш відповідальні завдання виконують працівники поїзда під керівництвом будівельних майстрів Олексія КЛОПОТУНА, Олексія НАУМОВА та інших. А тон у роботі задають ветерани - електромонтер Михайло БОРДЮК, який у колективі працює понад тридцять років, головний механік Микола БАЛАНЮК, з таким же трудовим стажем.

  Продемонструвавши вищий клас у роботі серед енергетиків, колектив БМП-392 отримав заслужену винагороду.

  P.S. Головний потенціал БМП-392 - професіоналізм залізничних будівельників. Сьогодні вони продовжують нарощувати виробничий ритм. Попереду - нові звершення.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05