РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 14 (20 квітня 2012) 

 • Коли слово із ділом не розходяться

  Безумовно, начальник Південно-Західної залізниці не потребує додаткового представлення. Олексій Мефодійович КРИВОПІШИН - самодостатня особистість, яка відрізняється від багатьох очільників керівного загалу та вітчизняного соціуму, як авторитетний сучасник із твердою життєвою позицією, вагомим словом і відчутними результатами діяльності, що вміщуються у лаконічному виразі його устремлінь: «Сказано - зроблено».

  Разом з тим лаконізм у розповіді про події, що відбулися напередодні Великодних свят у кількох населених пунктах Вінниччини, буде недоречним. І ось чому. Чимало добрих справ було зроблено за ініціативи начальника столичної магістралі того дня.

  ЧЕРГОВИЙ ВІЗИТ ДО «МАЛЯТКА»

  Ми на околиці Вінниці. Тут поруч із Хмельницьким шосе розташовано обласний будинок дитини із милозвучною назвою «Малятко». На повороті до ошатного подвір’я із мальовничим садом автомобіль із журналістами переганяють дві вантажівки із київськими номерами. Згодом дізнаємося, що у кузовах трьохтонок - безліч подарунків для місцевої дітвори. Схоже, народжено чудову традицію - поздоровляти 115 дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та з обмеженими фізичними можливостями. Нагадаємо, напередодні минулорічного Дня Святого Миколая численна делегація з управління Південно-Західної залізниці побувала в гостях у мешканців «Малятка». Тепер - новий візит. Ясна річ, без солодощів у цей день не обійшлося. Смачні продукти з лікувальними властивостями, різноманітні іграшки - то лише на початку переліку справжніх сюрпризів від залізничників. Килими для зал і кімнат відпочинку малюків, кварцові лампи для підтримки належного мікроклімату у приміщеннях.


  Захоплююча мить. Усмішки, подарунки, веселощі.


  «Співаємо - весну-красну зустрічаємо».


  Солодке щастя.

  Потрібними, на переконання директора дитбудинку «Малятко» Надії АНДРІЄВСЬКОЇ, стали, і величезна кількість овочів і фруктів, круп’яні та макаронні вироби тощо. І, звичайно, ж смачні і поживні духмяні паски. Отже, асортимент страв, які пропонують підопічним місцеві кухарі, значно розшириться.

  Покращення матеріально-технічної бази закладу. Цей канцеляризм у сьогоднішньому матеріалі застосовано невипадково. Річ у тім, що одночасно із врученими подарунками на розрахунковий рахунок дитбудинку від столичної магістралі було перераховано кошти, необхідні на ремонт спортивної зали. Справа необхідна, зважаючи на те, що будівлі, де розміщено дитячий заклад, вже понад 30 років. Надано також певні кошти з метою придбання для малечі верхнього одягу та взуття. Оргтехніка для педагогічного персоналу - то також подарунок вінницькому «Малятку» від колективу Південно-Західної.

  - На цьому наше співробітництво з педагогічним колективом цього закладу не закінчується, - запевнив у розмові із журналістами начальник столичної магістралі О.М. Кривопішин. - Будемо і надалі намагатися діяти таким чином, щоб кожна дитина була нагодованою, вдягненою і радісною.


  Майстриня.


  Тепла зустріч. Начальник Південно-Західної залізниці О.М. КРИВОПІШИН та голова Ради ветеранів м. Козятин Г.А. АКОПОВ.


  РОБИТИ ДІТЕЙ ЩАСЛИВИМИ

  Тепер про ще один візит до юних. Як допомогти дітям з вадами зору - учням із Самгородоцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, що в Козятинському районі? По-перше, придбати коштовну іноземну офтальмологічну апаратуру для корекції зору та різноманітне спеціальне обладнання. Так і було зроблено за спільної ініціативи керівництва столичної магістралі та Дорпрофсожу. По-друге, поздоровити із Великоднем. І це також - в активі добродійників.

  - Всі наші зусилля спрямовано на те, щоб діти не відчували себе неповноцінними. Вони повинні знати, що потрібні суспільству, - поділилася думкою з кореспондентом «Рабочего слова» голова профспілкового комітету управління столичної магістралі Алла ЛАЗЬКО.

  Благодійникам подякував директор школи-інтернату Павло ПАЛАМАРЧУК. На його переконання, продуманий інтелектуальний та матеріальний внесок в освіту закладає основи духовної, естетичної та моральної культури нашого суспільства. Допомагаючи дітям з особливими потребами, готуючи таким чином їх до самостійного життя, ви сприяєте вихованню їх у дусі миру, гідності, терпимості та поваги до загальнолюдських цінностей, - таку думку висловив Павло Павлович, дякуючи О.М. Кривопішину за надану благодійну допомогу школі-інтернату.

  Після вивчення відповідних документів щодо використання нової апаратури лікар-офтальмолог Олександр МАЙНОВСЬКИЙ наголосив на тому, що на відміну від сучасників, які лише декларують перспективи суттєвих змін в окремо взятому регіоні, залізничники на чолі із О.М. Кривопішиним ділом доводять, що країну можна зробити щасливою.

  - Ми не маємо права бути байдужими до потреб цих дітей, - звернувся до П. Паламарчука, О. Майновського та їхніх колег начальник Південно-Західної залізниці. - Тому й надалі проводитимемо подібні благодійні акції.

  ДОЛЮ ДВОХ ПАРОВИКІВ ВИЗНАЧЕНО

  І знову у дорогу. Тепер - до Козятинського вищого міжрегіонального професійно-технічного училища залізничного транспорту (КВМПТУЗТ), де місцеві учні готувалися до зустрічі Великодня. «Кращий спосіб зробити дітей гарними - це зробити їх щасливими». Ця думка від англійського драматурга Оскара Уайльда прийшла на згадку, коли разом із делегацією від управління Південно-Західної залізниці завітали до альма-матер багатьох залізничників не лише столичної магістралі, але й залізниць країн СНД. Поки роздивлялися виставку робіт місцевої молоді, наш погляд привернули два паровики. Перший - на експозиції від місцевих кулінарів. Торт-паровичок (див. фото на 1 стор.), який випекли Віра БАСАРАБ, Ганна ПАЛИГА, Оксана ПОПОВИЧ, Михайло П’ЯТКІВСЬКИЙ разом з одногрупниками, того дня був відправлений на прохання начальника Південно-Західної магістралі до дитячого будинку «Малятко». Саме на цю адресу було доставлено і цілу гору святкових пасок, печива, випічки, яку приготували майбутні кондитери із Козятинського училища.

  У сталевої моделі паровоза, як і у символічного ключа, що зроблені руками учнів, які знаються на слюсарній справі, - інша доля. Прийнявши з рук директора КВМПТУЗТ Андрія СТЕЦЮКА досконалі з естетичної точки зору сувеніри, Олексій Мефодійович КРИВОПІШИН надав розпорядження розмістити сяючі всіма відтинками веселки модель та інструмент до Музею Південно-Західної магістралі. Отже експозиція поповнюється артефактами, які даруються від щирої душі.

  ІЗ ТВОРЧОЇ ЮНІ ВИРОСТИТИ ЗДОРОВУ НАЦІЮ

  На годиннику - 17.00. До актової зали місцевого залізничного училища квапиться по-святковому вдягнений люд. Привід зрозумілий. Чергова зустріч начальника Південно-Західної магістралі О.М. Кривопішина з громадою Козятинського залізничного вузла - подія цікава. Так і було.

  У відповідній послідовності на сцені велелюдної зали за щирим запрошенням почесні грамоти Південно-Західної залізниці отримали голова Ради ветеранів м. Козятин Георгій АКОПОВ та його колеги - голови рад ветеранів місцевої станції, вагонного та локомотивного депо.

  - Ви допомагаєте з творчої юні виростити здорову націю, - такі слова почули присутні від Г. Акопова, який, розповівши присутнім про опіку керівництва та Дорпрофсожу Південно-Західної магістралі ветеранами, зупинився на цікавому факті. - Відреставрований вокзал станції Козятин, - наголосив Георгій Аветисович, - то, безумовно, споруда на віки, яка прислужиться не одному поколінню українців. Оновлення медичного обладнання у Козятинській відділковій залізничній лікарні - це також добра справа, адже кваліфікований медперсонал, озброєний сучасною іноземною діагностичною апаратурою, - то також запорука збереження здоров’я багатьох поколінь.

  У своєму зверненні до велелюдної аудиторії О.М. Кривопішин докладно зупинився на перспективах впровадження програми з оздоровлення пенсіонерів-залізничників у оздоровчих закладах, що належать Південно-Західній залізниці. Вже найближчим часом ветерани війни і праці зможуть відпочити у пансіонаті «Променистий» (м. Євпаторія), Медичному центрі реабілітації залізничників (м. Хмільник), відділковій лікарні, що розташована у селі Клубівка (Хмельниччина).

  Подарунки та нагороди від Української Православної церкви, які вручив О.М. Кривопішину протоієрей Роман, настоятель церкви Серафима Соровського, були прийняті із вдячністю.

  ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - МОСКВА. ЗГІДНО ЗІ ЗРУЧНИМ ГРАФІКОМ

  - День «розтягнувся», - почув від колеги з одного із центральних телеканалів, який поділився враженнями від почутого і побаченого у переддень Великодня. Ця розмова відбувалася на вечірньому вокзалі станції Хмільник. І знову опинитися тут нас спонукала залізнична подія. Відновлення курсування пасажирського експреса, що з’єднав центральні та північні регіони України із Білокам’яною, прийшлися до душі багатьом мешканцям Поділля та гостям цього краю. Невеличка перерва, впродовж якої експрес не курсував цим краєм, відбувалася через те, що на великій відстані, де розташовані колії Південно-Західної залізниці, відбувалася грандіозна реконструкція транспортної інфраструктури.

  З розмови із подружжям з Москви Юрієм та Валентиною КУРБАТОВИМИ, які вже давно відвідують курорт Хмільник, з’ясували, що через вади із опорно-руховим апаратом вони до цього дня були занепокоєні через незручності під час поїздок до Хмільника через Вінницю. Двогодинна поїздка маршруткою втомлює Курбатових. Хіба лише їх? А тепер, коли на безпересадкову подорож до містечка на берегах Південного Бугу курортники витрачатимуть лише добу, майбутню відпустку планують провести знову в Хмільнику. Адже експрес вже у дії.

  «Автопоїзд щастя», який наступного дня привіз багато необхідних подарунків з управління столичної магістралі, також побував у Іванівській (ст. Холоневська) спецшколі-інтернаті для дітей з розумовими вадами. Як поділився власними спостереженнями голова теркому Козятинської дирекції залізничних перевезень Анатолій ВІЛЬЧИНСЬКИЙ, добрі справи мають ніколи не закінчуватись.

  Отже, вагомі слова, які висловлював перед краянами Вінниччини начальник Південно-Західної залізниці, депутат Вінницької обласної ради Олексій Кривопішин, підтверджено красномовними результатами.

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05