РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 13 (13 квітня 2012) 

 • Клітка для «червоного півня»

  У службі відомчої воєнізованої охорони залізниці нам повідомили, що з метою підготовки вокзального комплексу Київ-Пасажирський до проведення Євро-2012 відомчою пожежною охороною, спільно з керівництвом вокзалу, розроблено відповідні заходи щодо проведення у травні пожежно-тактичних навчань за участю пожежно-рятувальних підрозділів ГУ МНС України у м. Києві та пожежного поїзда ст. Київ-Товарний. Крім того, планується проведення практичних навчань чергового персоналу, добровільної пожежної дружини на випадок виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації.

  Тема протипожежного захисту головних транспорт-них воріт України є, на нашу думку, надзвичайно важливою і цікавою, тому редакція залізничної газети звернулася до заступника начальника відомчої воєнізованої охорони - головного інспектора з пожежного нагляду залізниці Івана СЛУГОВІНА з проханням спеціально для читачів висвітлити її більш докладно.

  - Як відомо, у 2001 році було проведено реконструкцію вокзального комплексу, зведено будівлю Південного вокзалу та паркінгу, - розповів нам Іван Іванович. - Водночас приміщення вокзального комплексу обладнано сучасними системами протипожежного захисту та охоронного відеонагляду. Зокрема автоматичними системами: водяного пожежогасіння; гучномовного оповіщення при виникненні пожежі; димовидалення, підпору повітря, а також керування протипожежними дверима, жалюзі, ліфтами, ескалаторами.

  Важливо те, що керування системами протипожежного захисту, охоронного відеонагляду, вентиляції здійснюються з інженерного центру, який розташовано у будівлі головного вокзалу.

  Також хочу наголосити, що об’єкти вокзального комплексу обладнані системами зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання з улаштуванням пожежних гідрантів та пожежних кранів. Усього в приміщеннях вокзалу розміщено 215 пожежних кранів, шафи яких укомплектовані необхідною кількістю пожежних рукавів та вогнегасників. Таким чином тут є всі необхідні засоби виявлення та гасіння джерел з виникнення вогню.

  Крім того, розроблено й організаційні заходи. На вокзалі Київ-Пасажирський створено постійно працюючу добровільну пожежну дружину, яка налічує 36 працівників.

  Нещодавно працівниками відомчої пожежної охорони було проведено ґрунтовне пожежно-технічне обстеження будівель та території вокзального комплексу, під час якого основна увага приділялась перевірці технічного стану систем протипожежного захисту, зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання, протипожежного режиму.

  А також вибірково було перевірено знання працівниками правил пожежної безпеки, їх уміння користуватися первинними засобами пожежогасіння.

  Під час обстеження було перевірено всі без винятку об’єкти торгівлі. За результатами перевірки, багатьох орендарів, які ігнорують виконання правил пожежної безпеки, було притягнуто до адміністративної відповідальності, накладено штраф.

  Керівництву вокзалу вручено припис щодо усунення виявлених під час перевірки порушень.

  Анатолій РОМАНОВ, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05