РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 13 (13 квітня 2012) 

 • Жмеринську дирекцію визнано найкращою

  Про це офіційно було повідомлено на урочистих зборах, які відбулись у Жмеринці. Таке рішення адміністрації Укрзалізниці та Ради профспілки оголосив заступник начальника головного управління перевезень Укрзалізниці Микола ТОПЧІЄВ. При цьому він вручив начальнику дирекції Анатолію ЛЮБІНІНУ перехідний прапор «Переможцю галузевого змагання» та Почесний диплом.

  Привітавши жмеринчан з перемогою, Микола Петрович проінформував присутніх про заходи, спрямовані на реформування галузі, покращення і вдосконалення її роботи. Також завірив усіх у тому, що ці кроки не призведуть до скорочення робочих місць та обсягу роботи, а навпаки відкриють нові перспективи для розширення діяльності.

  Заступник начальника галузевої служби перевезень Південно-Західної залізниці Ігор ПЕТРУШЕНКО також привітав переможців та побажав: «Так тримати!»

  Особливу радість за земляків у своєму виступі висловила начальник технічного управління головного управління перевезень Укрзалізниці Надія ЛИПОВЕЦЬ. При цьому наголошувала, що претендентами на перемогу були колективи 12 дирекцій, але перевагу надано жмеринчанам. Вона сподівається, що залізничники цієї дирекції будуть міцно тримати прапор у своїх руках.

  Свої вітання колективу залізничників висловив й голова Жмеринської районної державної адміністрації Юрій ТВЕРДОХЛІБ. Він відзначив, що це найприємніша подія в житті не лише дирекції, а й Жмеринки та Жмеринського району. А для нього це - подвійне задоволення від перемоги, тому що в минулому також трудився в когорті залізничників. Також виступаючий відзначив, що між керівниками дирекції та керівництвом району завжди було і є взаєморозуміння, підтримка та конструктивна співпраця. А за значний внесок у соціально-економічний розвиток району, якісне забезпечення потреб населення в транспортних послугах, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та зайняте І місце в галузевому змаганні від районної державної адміністрації та районної ради Почесними грамотами нагороджено колектив та начальника відокремленого підрозділу «Жмеринська дирекція залізничних перевезень» Державного територіального галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця» Анатолія Любініна.

  У своєму виступі Анатолій Олексійович говорив про нелегкий шлях до перемоги. Щиро дякував підлеглим за натхненну працю, що призвела до бажаного результату. Висловив особливу подяку керівництву залізниці в особі Олексія Мефодійовича КРИВОПІШИНА за підтримку та допомогу. Завірив всіх у тому, що колектив докладатиме ще більших зусиль, щоб довести - вони гідні цієї нагороди.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05