РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 12 (6 квітня 2012) 

 • Кращий шахіст? Звичайно, - Карпов. Із Шепетівки

  У Козятинській дирекції залізничних перевезень продовжуються змагання в рамках підготовки до Спартакіади серед працівників підрозділів та організацій Південно-Західної залізниці. Днями у Козятині на спортмайданчику спортивного комплексу «Локомотив» та у приміщенні місцевого Будинку науки і техніки боротьбу за першість та право захищати честь дирекції на цій Спартакіаді провели колективи волейболістів та шахістів, які представляли трудові колективи Козятинського, Фастівського та Шепетівського залізничних вузлів.


  Кращий шахіст турніру Олександр КАРПОВ.

  Першими боротьбу розпочали шахісти. Двадцять п’ять учасників під час жеребкування та в очних поєдинках визначили тринадцять учасників фінальної стадії турніру, де змагання проводилися вже за круговою системою. Тут кращий результат показав помічник машиніста тепловоза з локомотивного депо Шепетівка Олександр КАРПОВ. Стати переможцем йому допомогло, звичайно, не таке саме прізвище, як у відомого у світі шахіста, а, передусім, впевнена гра на турнірі. Він набрав 9,5 балів з дванадцяти можливих. Лише половиною бала поступилися йому Андрій ПІВЕНЬ (КМС-120) та слюсар того самого локомотивного депо Шепетівка Михайло БУЛАЄВСЬКИЙ. Однак в особистій зустрічі переміг Андрій, тож друге місце за ним.

  У волейболістів боротьбу за першість вели дев’ять команд. На першому етапі їх було розділено на три групи по три колективи, і переможці цих груп потім у зустрічах між собою розіграли призові місця. Як і очікувалося, відбірний бар’єр успішно здолали всі три фаворити змагань: команди локомотивного та вагонного депо з Козятина та місцевого будівельного монтажного експлуатаційного управління № 2 (БМЕУ-2). А от у фінальній стадії турніру кращими, безперечно, були локомотивники. Як і на попередньому етапі, вони впевнено перемогли своїх суперників, не віддавши перемоги у жодній партії. Вагонники задовольнилися другим місцем, будівельники - треті.


  Переможець турніру з волейболу серед команд працівників підрозділів та організацій ДН-2 волейболісти локомотивного депо Козятин -
  машиніст електровоза Олександр ЧАЩИН, інженер Михайло МІШИН, слюсарі Сергій ОЛІЙНИК, Володимир ТИХЕНЬКИЙ,
  Олег КРАВЧУК, Олександр КОЛОСОВСЬКИЙ, Іван НАГОРНИЙ та Олександр КУЧЕРСЬКИЙ.

  Нагороди переможцям та призерам змагань вручили голова оргкомітету - голова Козятинського теркому галузевої профспілки Анатолій ВІЛЬЧИНСЬКИЙ та почесний гість змагань - заслужений майстер спорту, чемпіон Олімпійських ігор з волейболу Василь ГЕРАЩЕНКО.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05