РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 12 (6 квітня 2012) 

 • Мета - зберегти чисте довкілля

  Протягом квітня - травня на Південно-Західній залізниці заплановано підтримати багатолітню традицію столичної магістралі. А саме - провести низку суботників. Мета зрозуміла. Вже найближчим часом території залізничних підрозділів, приколійні смуги, привокзальні сквери тощо мають сяяти красою. Адже весна нагадує про це.

  Яким чином залізничники Козятинської дирекції залізничних перевезень підтримають щорічну Всеукраїнську акцію з благоустрою «За чисте довкілля»? Із цим запитанням ми звернулися до начальника дирекції Василя БУЦЕРОГИ та голови галузевої профспілки залізничників і транспортних будівельників Анатолія ВІЛЬЧИНСЬКОГО.

  - Приємно зазначити, - розпочав бесіду з вашим кореспондентом Василь Костянтинович, - що жоден із підрозділів дирекції не залишився осторонь від участі у першому цьогорічному суботнику, який відбувся в останній день березня. На Козятинському, Шепетівському, Миронівському, Фастівському залізничних вузлах робота кипіла як належить.

  - За ініціативи керівництва дирекції, - ведемо далі розмову із Анатолієм Вільчинським, - під час організації суботника зусилля було спрямовано на приведення до належного порядку робочих місць. Прибирання закріплених територій, перегонів від сміття, метало-брухту, непотрібних матеріалів верхньої будови колії - то, як кажуть, альфа, але далеко не омега у справі чудових перетворень. Особливу увагу приділено ліквідації стихійних звалищ, впорядкуванню клумб. Справжній десант було організовано для побілки прибудинкових дерев, тротуарних бордюрів та фарбування фундаментів, конструкцій контактної мережі тощо. Запитаєте про враження? Працювали завзято та весело. Завдяки цьому і роботи виконали чимало: причепурили зупиночні платформи, прибрали у парках, скверах, на територіях вздовж головних та сортувальних колій станцій. Ліквідовано понад 30 стихійних сміттє-звалищ, облаштовано майже 1000 м.кв. газонів та квітників, розчищено зелені насадження.

  Окремо варто зупинитися на успіхах у сфері прибирання навколишньої території зусиллями медичного персоналу Козятинської відділкової лікарні, яку очолює головний лікар Олександр КРАВЧУК. Крім того, що з подвір’я вивезено чимало сміття, побілено паркан, приведено до ладу усі квіткові клумби, місцеві умільці відремонтували садові лавки. «Справжня зона відпочинку» - так лаконічно відгукнувся про наведений порядок Василь Буцерога.

  Козятинські енергетики з місцевої дистанції електропостачання не забули під час проведення суботника навести лад біля пам’ятників і обелісків, за якими наглядають протягом багатьох років.

  - Це лише початок відомої на всю країну акції «За чисте довкілля», - наголосив В. Буцерога. - Перший суботник довів стару істину - ми залізничники, значить, єдині у проведенні добрих справ. Упевнений, спільними зусиллями зможемо досягти успіхів і достойно провести весняну толоку. Наступний суботник вирішено провести у місцевому привокзальному парку. Козятин стає ошатнішим завдяки працьовитим рукам залізничників.

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото надано Козятинським теркомом галузевої профспілки
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05