РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 12 (6 квітня 2012) 

 • Є перше місце!

  За підсумками галузевого змагання серед колективів відомчої воєнізованої охорони Укрзалізниці у 2011 р. перше місце виборов Козятинський загін воєнізованої охорони столичної магістралі. Як переможців галузевого змагання їх нагороджено Перехідним прапором та Почесним дипломом Державної адміністрації залізничного транспорту України.


  Начальник управління відомчої воєнізованої охорони Укрзалізниці Вадим ЯРЕМЕНКО вручає Почесний диплом переможця галузевого змагання за підсумками роботи у 2011-му р. начальнику Козятинського загону відомчої воєнізованої охорони Валентину ГАЄВСЬКОМУ.

  Минулого четверга ці почесні нагороди, за дорученням генерального директора, козятинцям вручив начальник управління відомчої воєнізованої охорони Укрзалізниці Вадим ЯРЕМЕНКО. Він, зокрема, відзначив, що козятинці вже не вперше виборюють високе звання кращого загону відомчої воєнізованої охорони. А у питаннях організації роботи, оснащеності сучасним обладнанням своїх підрозділів варти та стрілецьких команд при супроводженні вантажів йдуть попереду своїх колег не лише у межах Південно-Західної залізниці, а й інших магістралей країни.

  У свою чергу начальник Козятинського загону відомчої воєнізованої охорони Валентин ГАЄВСЬКИЙ подякував керівництву Укрзалізниці за таку високу оцінку роботи колективу.

  - Перше місце у галузевому змаганні - це, передусім, результат роботи всіх наших підрозділів, - зазначив він. - Хочу відзначити колективи стрілецьких команд зі ст. Шепетівка, Козятин та Жмеринка. Саме завдяки їхній роботі минулого року ми не допустили жодного випадку розкрадання майна на залізниці. Завдяки продуманій профілактичній роботі протягом року не трапилося жодного випадку виникнення пожеж у межах діяльності загону. Нам вдалося досягти значної економії коштів з оплати платежів за комунальні послуги. Приміщення чотирьох наших пожежних поїздів та трьох стрілецьких команд переведені минулого року на більш економні види опалення, що дозволило заощаджувати щомісяця понад 50 тисяч гривень. За підсумками господарської діяльності минулого року прибуток колективу склав майже 10 мільйонів гривень. Тож відтепер всі ті позитивні напрацювання, які ми мали минулого року, звісно, будемо примножувати й цьогоріч, щоб захистити честь кращого загону відомчої воєнізованої охорони на Укрзалізниці.

  P.S. Про залізничних вогнеборців, стрільців, охоронців, які працюють у підрозділах столичної магістралі, доводиться писати неодноразово. Адже за бездоганну службу, мужність під час виконання термінових завдань, багато колег В. Гаєвського отримали державні, галузеві та дорожні нагороди. Це привід для цікавих розповідей на газетних шпальтах.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05