РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 12 (6 квітня 2012) 

 • Доплати до зарплати

  Напевне, не помилюсь, коли скажу, що кожен працівник залізниці хоче отримувати належну фінансову винагороду за свій труд чи, іншими словами, пристойну заробітну платню. І хоч грошей, як правило, на всі потреби не вистачає, цікаво - скільки ж кожен із нас отримує?

  Зрозуміло, що розміри посадових окладів різняться, але є й узагальнені дані. Приміром, у Жмеринській дирекції залізничних перевезень, за підрахунками фінансових фахівців, середня місячна зарплата в минулому році перевищила три тисячі гривень, що майже на 15 відсотків більше, ніж у попередньому. Сума, погодьтесь, чимала, але чи це всі кошти, що надходили на персональні банківські рахунки залізничників?

  На звітній конференції трудового колективу в доповідях начальника дирекції Анатолія ЛЮБІНІНА та голови Жмеринського територіального комітету профспілки Юрія АНДРУШКОВА називалось чимало показників, які засвідчують додаткові виплати різним категоріям працівників. Думається, про них цікаво буде дізнатись й нашим читачам.

  Найбільшу суму, яка сягнула майже десяти мільйонів гривень, було виплачено у якості надбавки за вислугу років. Кожен із працівників мав можливість відпочити під час основної відпустки протягом 28 календарних днів та й оздоровитись. Для забезпечення такої можливості було витрачено понад три мільйони гривень. Чимало фахівців дирекції минулого року виконували обов’язки замість тимчасово відсутніх колег, трудились у важких та шкідливих умовах, працювали у нічний час. За це їм додатково, відповідно до вимог колективного договору, виплачено майже п’ять з половиною мільйонів гривень. Доплату отримали ті, хто вийшов на пенсію, хто одружився, у чиїй родині народилась дитина. І ті, у кого, на жаль, хтось із близьких родичів помер. На такі потреби було витрачено майже чотири мільйони гривень. Практично всі працівники дирекції отримали так звану тринадцяту зарплату чи винагороду за підсумками роботи попереднього року. Оплачувалось й технічне навчання та медичні огляди у неробочий час, частково - медичне страхування, були придбані путівки в санаторії та будинки відпочинку… А всього 2011 р. додатково виплачено працівникам дирекції та витрачено на «соціальний пакет» майже 25 мільйонів гривень.

  Багато це чи мало? Коли розділити цю суму на усіх працюючих у дирекції, а їх тут понад дві тисячі, то виходить, що кожен отримав доплат чи соціальних пільг у середньому на суму більшу, ніж одинадцять із половиною тисяч гривень. А це, погодьтесь, чималі доплати до зарплати. І, напевне, далеко не всі працівники інших галузей їх мають.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05