РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 12 (6 квітня 2012) 

 • На пенсіонерів чекає курорт

  З метою подальшого посилення соціального захисту та оздоровлення непрацюючих пенсіонерів залізничного транспорту, керівництво Державного територіально-галузевого об'єднання «Південно-Західна залізниця» та Дорожньої профспілкової організації Південно-Західної залізниці згідно із спільною постановою вирішили провести оздоровлення непрацюючих пенсіонерів залізничного транспорту на базі санаторію «Медичний центр реабілітації залізничників», м. Хмільник, Південно-Західної залізниці в 2012 р., починаючи з 1 квітня.

  До санаторію буде направлено 270 непрацюючих пенсіонерів-залізничників групами по 15 осіб на кожний заїзд 1 та 16 числа кожного місяця. Термін перебування пенсіонерів-залізничників - 14 діб.

  Начальнику служби кадрів, навчальних закладів та соціальних питань Аллі ДРОНОВІЙ спільно з головою Об’єднаної Ради ветеранів ДТГО «Південно-Західна залізниця» Юрієм БІЛОУСОМ запропоновано, з урахуванням заявок від профспілкових організацій, сформувати персональний склад груп пенсіонерів-залізничників відповідно до заявки-графіка, списки пенсіонерів-кандидатів на лікування в санаторії «МЦРЗ» м. Хмільник надавати в медичну службу столичної магістралі за 10 днів до початку кожного заїзду.

  Начальника медичної служби Євгена ШАЛКОВСЬКОГО зобов’язано організувати проведення в лікувальних закладах залізниці медичних оглядів пенсіонерів-залізничників - кандидатів на лікування в санаторії «МЦРЗ» м. Хмільник - та надати медичні висновки згідно з показаннями для лікування в санаторії пенсіонерів, які були включені до заявки-графіку.

  Фото з архіву «Рабочего слова»
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05