РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 12 (6 квітня 2012) 

 • Існує чудовий орієнтир

  З настанням весни на залізниці традиційно розпочинаються роботи з модернізації та капітального ремонту сталевих магістралей. І левову частку цих робіт належить виконати колійникам. Тож як вони підготувалися до цього?


  Монтер колії Євген ПІДРУЧНИЙ та слюсар зі зборки рейко-шпальної решітки Галина ШЕВЧУК.

  У колективі Козятинської колійної машинної станції №120 (КМС-120) стверджують, що до початку робіт готові. Повністю завершено ремонт техніки, створено необхідний запас, як нової, так і старопридатної рейко-шпальної решітки, завершено складання перед монтуванням у колію необхідної кількості комплектів стрілочних переводів.

  - Ми розпочали роботи на станціях та перегонах, - говорить начальник КМС-120 Олександр СТРАТІЙЧУК. - Однак цьогорічне «бойове хрещення», якщо можна так сказати, ми вже пройшли у кінці лютого. Саме тоді наші колійники виконали значний обсяг робіт із заміни довгомірних плітей на дільниці Бородянка - Спартак. Зараз ми працюємо на реконструкції ст. Кривин, де ми проведемо заміну стрілочних переводів та переукладання колії. Обсяги робіт великі. Вони проводяться у рамках програми підготовки до проведення у нашій країні чемпіонату Європи з футболу. Тож терміни стислі. Однак плануємо все завершити вчасно. Для цього маємо і необхідну техніку, і підготовлених фахівців, і відповідне матеріальне забезпечення.

  А ще у планах козятинських колійників - виконання значного обсягу робіт з капітального ремонту колії по станціях Козятин та Бердичів, на дільницях Михайленки - Чуднів-Волинський та Вінниця - Немирів - Гайсин, а також роботи з модернізації магістралі.

  - Хотів би зазначити, - продовжує Олександр Стратійчук, - що цьогоріч обсяги робіт дещо менші у порівнянні з роком минулим. Однак виконати їх ми прагнемо не гірше минулорічних. Тоді ми мали перевиконання річних планових показників за всіма позиціями. То ж орієнтир є чудовий.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05