РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 11 (30 березня 2012) 

 • Концерт «Освідчення в коханні» зігріває жіночі серця

  Ділюся із читачами незабутнім. Надворі ще морозно і зовсім не по-весняному, а Симфонічний оркестр «Київ-Класик» вже дарує приємні враження жінкам напередодні 8 березня, змушуючи їх забути про холод і зимову втому. Восьмий театралізований концерт запросив у залу Національної опери України представниць чарівної статі, аби вкотре висловити свої щирі почуття і захоплення.

  Вже восьмий рік поспіль колектив оркестру «Київ-класик» на чолі з Германом Макаренком створюють нову програму для поздоровлення з міжнародним жіночим днем. У виступах поєднуються адажіо з всесвітньовідомих балетів та пісні з оперних шедеврів. Виконавцями даних фрагментів виступають народні артисти України та лауреати міжнародних конкурсів. Цієї весни свої почуття допомагали висловлювати О. Філіп’єва, М. Мотков, Є. Чепрасова, А. Писарев, А. Гура та камерний хор «Кредо».

  Прилучаючись до благодійності, учасники цих театралізованих концертів вітають різних героїнь. Ними ставали і жінки-інваліди у візочках, переможниці з параолімпійських видів спорту, матері-героїні. Виступ 2012 р. був присвячений жінкам, які проживають у Чорнобильській зоні відчуження, а також жінкам-лікарям Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».

  Саме виступ вийшов з площини формальностей, адже артисти раз за разом з’являлись не з-за лаштунків сцени, а із глядацької зали, куди часто і спускалися під час виконання арій та хорових співів. Таким чином створювалась атмосфера дружньої бесіди, яка налаштовувала на позитивний, розслаблюючий лад.

  Кожний концерт присвячується певній тематиці, тож наразі святкової миті розкривали тему ставлення Жінки до такого почуття, як кохання. І, власне, до того, яким же воно може бути. Знайомі мелодії П. Чайковського, Й. Брамса, Й. Штрауса, А. Хачатуряна передавали в творчу атмосферу зали різні відтінки любові. На початку вона була чистою, потім глибокою, легковажною, змінювалась на обтяжливу. Але зрештою перетворилася на таку, яка приносить задоволення. Організований мікс витворів мистецтва викликав у присутніх фурор, тож глядачі неодноразово викликали оркестрантів на «біс», і ті знову бралися за скрипки та віолончелі. Це задля того, щоб вкотре майстерно виконати ще кілька композицій, які не могли залишити байдужим жодного.

  В антракті, під час особистої зустрічі, ми запитали Германа Макаренка про можливість продовження серії цих концертів надалі. На що диригент відповів: «Чи можна колись перестати освідчуватись вам, прекрасним жінкам, у коханні? Воно нескінченне, тож ми і надалі будемо розповідати про свої почуття».

  Отож залишається милуватись звучанням класичних мелодій та чекати подальшого потепління, а також наступних концертів оркестру «Київ-класик». Неповторних весен вам, любі жінки!


  спеціально для «Рабочего слова»

  Лідія ЛЕЛЕЧЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05