РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 10 (23 березня 2012) 

 • А що нам розповів товариш ЖУКОВ?

  Немає такого спеціаліста з інформаційних технологій, який би не чув про Lotus Notes (LN), та лише одиниці, як кажуть, мали з нею діло на практиці. Одним із таких фахівців на Південно-Західній магістралі є начальник відділу телекомунікаційних систем мереж передачі даних Володимир ЖУКОВ.

  Саме за його безпосередньої участі створювалась і встановлювалась у 1999 р. поштова система Lotus Notes, яка змінила поштову систему СС-mail (carbon copy - авт.). На цей час Lotus Notes - це корпоративна поштова система залізниці, яка обслуговує понад 6000 абонентів, а також система більш ніж 80 баз (АРМів) (автоматизоване робоче місце - авт.), з якими працюють усі підрозділи залізниці.

  Для роботи Lotus Notes необхідна була швидкісна мережа передачі даних. Впровадження оптико-волоконних технологій дозволило спеціалістам відділу побудувати мережу, яка задовольняє всі вимоги залізниці. Ще однією яскравою подією для Володимира Жукова було будівництво нинішнього ІОЦ. Адже починав свій трудовий шлях нинішній начальник відділу саме тут у 1978 р. з посади електромеханіка, згодом став старшим електромеханіком, потім - провідним інженером, заступником начальника відділу. На запитання, чи ставив собі за мету кар’єрне зростання, відповідає: «Просто працював. Спочатку була механіка обслуговування телеграфних апаратів, згодом з’явилась електроніка. Займався ремонтом». І далі Жуков спокійно та немов заворожуючи фактами розповідає про свою роботу. Я відчуваю: він у своїй стихії, оперує термінами, пересипаючи їх отим «працювали». Одним словом - фахівець!

  Сьогодні відділ, яким він керує, також створює мережу передачі даних столичної магістралі. Оптико-волоконний зв’язок прокладається у напрямку Київ - Яготин - Коростень - Новоград-Волинський - Здолбунів.

  Під керівництвом Володимира Васильовича працює 26 осіб. «Молоді, хороші спеціалісти. Дуже цінуємо своїх адміністраторів. Адже це - наша еліта», - запевняє мій співрозмовник.

  Відповідальність за роботу систем ІОЦ у наш час значно підвищилась, як і вимоги до їх обслуговування. Це розуміє і керівник, і його підлеглі. У роботі з інформаційними технологіями, як і у роботі з людьми, головне - професіоналізм. Ним, на нашу думку, стовідсотково володіє Володимир Жуков. Не терплячи некомпетентності і будучи у цьому послідовним.

  P.S. Наша розмова відбулася напередодні дня народження Володимира Васильовича. Тож приєднуємось до побажань зі своїм: здоров’я, творчої наснаги та скрізь відчувати себе, як Риба (за знаком гороскопа - авт.) у воді.


  Фото Віталія НОСАЧА

  Валентина КОЛЯДА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05