РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 9 (16 березня 2012) 

 • Свято рибалок вдалося на славу

  Уперше в історії Козятинської дирекції відбулись змагання з підльодного лову риби, що проводились серед залізничників регіону. А починалося все о восьмій ранку. Біля будівлі дирекції зібрались понад 70 рибалок із 11 підрозділів вузла. Завдяки кмітливості організаторів було сформовано відповідно 10 команд.  Як повідомили в оргкомітеті свята зимової риболовлі, чудовий настрій панував серед учасників змагань, всі були налаштовані на перемогу. Бувалі у бувальцях збуджено обговорювали таємниці та особисті прийоми майбутньої рибалки. Лунав сміх та відчувалось радісне збудження. І мова не лише про особливість події. Гарного настрою додала... польова кухня, у котлах якої вже було закладено смачну кашу (куліш). Крім того, все було готово до приготування справжньої рибацької юшки. Отже, вперед - на місце змагань. Головними кашоварами одноголосно обрано начальника відділу дирекції І. Кобцева та голову профспілкової організації вагонного депо С. Поліщука.

  В автобусах, котрі рибалкам надали керівники БМЕУ-2 М. Кравець та в.о. начальника локомотивного депо О. Заєць, азартний люд відправився до місця змагань. Під мелодію баяна, на якому майстерно виконував урочисті марші та пісні голова профспілкової організації лінійних станцій ДН-2 М. Комар, рибацька братія, наспівуючи, (що у наш час явище рідкісне) відправилась безпосередньо на береги та льодове безмежжя Ростовиці (ліва притока Росі).

  Головний суддя, голова Козятинської територіальної профспілкової організації Південно-Західної залізниці А. Вільчинський після привітальних слів побажав рибалкам успіху та нагадав про традиційний девіз: «Ні хвоста, ні луски». Старт спортивній риболовлі зроблено.

  Потрібно було бачити завзяття та одержимість, з якою залізничники, знову ж під звуки баяна, кинулись свердлити лунки у льодовому панцирі. Скільки надії та бажання спіймати найбільшу рибину світилося у їхніх очах!

  Які тільки хитрощі вони не застосовували в процесі «добування» льоду, але зважаючи на величезну кількість лунок, можна із впевненістю констатувати, що мешканці підводного царства отримали гарну порцію кисню, зважаючи на сурову зиму. Що ж добра справа, та того дня така була не одна. Суддівська колегія об’єктивно та прискіпливо визначила переможців у різних - номінаціях.

  Перше місце в командному заліку здобула команда дирекції у складі: диспетчерів - О. Гончарука, В. Канчука, В. Кущенка, С. Пімінова, водія О. Лавренюка.

  На другому місці вдалося побувати команді вагонного депо. Третє дісталось команді Козятинської дистанції колії.

  У номінації «Найбільша виловлена риба» переміг представник дирекції О. Лавренюк. «Найбільша кількість виловлених хвостів» - у цій номінації, здобувши 29 рибин, перемога -за представником команди локомотивного депо Козятин М. Макарчиком. У змаганні «За першу виловлену рибину» переміг представник команди вагонного депо В. Осьмірко. Проте залихвацьким рибалкою (тим, який не зловив жодного хвоста) став учасник команди дирекції І. Кобцев. У номінації «За найбільшу кількість пробурених лунок» перемогу здобули представники команди Козятинської дистанції колії (147 лунок). Найфанатичнішим рибалкою визнано члена команди вагонного депо О. Задорожного. Чудовий настрій було збережено до кінця змагань. Усі переможці отримали від організаторів цінні подарунки. На думку учасників, організаторам вдалося все. А саме - і всебічно продумана організація веселого заходу, і неупереджене суддівство, і куліш, і юшка, і шашлик, а головне - справжнє свято рибалки!

  Переконаний, сказав кореспондентові «Рабочего слова» голова Козятинського теркому профспілки Анатолій Вільчинський, проведення подібних заходів сприяє розвитку спортивно-масової роботи на Козятинській дирекції залізничних перевезень, допомагає зміцненню здоров’я та організації активного відпочинку залізничників. Крім того, це сприяє процесу виховання у сучасників навиків екологічної культури. Безумовно, це є прикладом для молоді у проведенні особистого вільного часу на природі, в колі друзів та однодумців. І головне, сприяє збереженню в колективах регіону Козятинської дирекції соціальної злагоди та товариської атмосфери.


  Фото надано оргкомітетом змагань

  Підготував

  Іван СОТНИКОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05