РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 8 (9 березня 2012) 

 • У Центрі, де царюють 273 жіночих усмішки

  Медичний центр реабілітації залізничників Південно-Західної залізниці починається із … жіночої усмішки. Аж ніяк не помиляємося. Саме із теплої і чемної усмішки, яку дарує відвідувачам оздоровниці Лілія ЛОЄВСЬКА. Це вже потім, після отримання ключів від комфортабельного номера у спальному корпусі й ознайомлення із насиченою реабілітаційною програмою, поволі звикатимемо до справжнього затишку, який царює у палатах, медичних кабінетах, конференц-залі та їдальні.

  ВІДОМІ У БАГАТЬОХ КУТОЧКАХ СВІТУ

  Сьогоднішній фоторепортаж напередодні Міжнародного жіночого дня варто зробити більш яскравим - вирішено під час засідання редакції. Місцеві медики пишаються розробленими індивідуальними профілактичними лікувальними програмами, що базуються на оптимальному поєднанні лікувальних природних факторів - вуглецево-радонових вод, торфогрязей та мінеральної води для внутрішнього споживання (тип - трускавецьких джерел) з високоякісними ефективними медичними методиками та одночасним застосуванням традиційної і нетрадиційної медицини. А от хто ж саме представляє жіночу еліту оздоровниці залізничників? Про це дізнаєтеся зараз.


  Алла ГОНЧАР


  Алла ГАВРИЛЮК


  Наталія ГУМЕНЮК


  Ніна ДЮГ

  Від щирої душі ми були вдячні головній медичній сестрі цього славного закладу медичному фахівцеві Аллі ГОНЧАР за те, що протягом майже чотиригодинної подорожі Центром вона нас познайомила з усім, що могло би цікавити пересічного пацієнта. Чи доречні її консультації? Безумовно. Адже серед посадових обов’язків Алли Павлівни - зокрема контроль за дотриманням санітарно-епідеміологічних та гігієнічних режимів у оздоровниці, підготовка до підвищення кваліфікації середнього та молодшого медичного персоналу. Тож і ми зрозуміли - вичерпні дані про сьогодення оздоровниці слід отримувати з вуст А. Гончар.


  Лілія ЛОЄВСЬКА


  Вікторії ШУМИГОРА

  Серед новітнього обладнання, яке придбано впродовж останнього року за кошти, що надійшли зі скарбниці Південно-Західної залізниці, місцеві медики називають прилади, які застосовуються у терапії, стоматології, гінекології тощо. Як вважають спеціалісти, не отримай Центр суттєвої допомоги з боку керівництва Південно-Західної на чолі з Олексієм Мефодійовичем КРИВОПІШИНИМ, не бути оздоровниці залізничників відомою у багатьох куточках світу. Центр реабілітації - багато-профільна лікувально-оздоровча установа, де створено ідеальні умови для повноцінного лікування, відпочинку та відновлення стану організму. У персоналу Центру накопичений досвід з оздоровлення пацієнтів з багатолітніми медичними проблемами. За статистикою, у позитивних результатах від курсу лікування переконалися понад 300 тисяч громадян України, ближнього та дальнього зарубіжжя. Тут, крім класичного санаторно-курортного лікування, яке проводиться з постійною корекцією й під лікарським контролем, пропонуються сучасні методи реабілітації різноманітних захворювань.

  ОДУЖАННЮ СПРИЯЄ…

  Реабілітація, перефразовуючи, класика, як багато у цьому слові обнадійливого. Як зізнався фотокореспондент, робити портрет, зокрема лікаря-невролога Вікторії ШУМИГОРИ було легко з двох причин. По-перше, Вікторія Василівна - людина, як зараз кажуть, доволі комунікабельна. І мова тут не лише про те, що вона як висококваліфікований лікар, який опікується проблемами, пов’язаними із нервовою системою, може підібрати ключик до будь-якого відвідувача її кабінету. Толерантність, чуйність, з якою В. Шумигора допомогла фотокору виконати редакційне завдання (зробити святкові фотознімки - авт.), варта окремого газетного матеріалу. Запевняємо, що такий буде, але згодом. Між іншим, і це, по-друге, настрій у фотокореспондента все ж таки покращився… Ось вам і реабілітація наяву.

  Від теплих оздоровчих ванн, які майстерно готує медсестра Наталія ГУМЕНЮК, ті, хто від недуг опорно-рухомого апарату надовго втратив надію вилікуватись, з оптимізмом дивляться у день завтрашній. Хіба лише вони?

  Ми - у лікувально-діагностичному відділенні, яке очолює досвідчений лікар-терапевт Ніна ДЮГ. Паралельно з основною роботою Ніна Василівна успішно займається голкорефлексотерапією. Одна справа - поставити точний діагноз, друга - застосовуючи апробовані методики, допомогти подолати хворобу. Так і відбувається. Н. Дюг, за словами її колег, відрізняється водночас співчутливістю. Отже, врівноважена вдача лікаря - то один із гармонійних зовнішніх стимулів, які сприяють одужанню пацієнта.

  ЦІКАВЕ ПОРУЧ

  У кабінеті сухих вуглекислих ванн, прийом яких сприяє кровообігу, знайомимось із медсестрою Аллою ГАВРИЛЮК. Оскільки ця методика лікування для кореспондентів не зовсім відома, намагаємося дізнатися про неї більш детально. І на наші запитання знову вичерпну відповідь дає головна медсестра оздоровниці. До того ж лікар-терапевт Ніна Василівна розповіла, що основною реакцією організму людини на вуглець є розширення всіх судин і капілярів з одночасним підвищенням рівня кисню у крові. Це призводить до надзвичайного постачання шкіри, м’язів та всіх органів тіла, залоз і мозку кров’ю, яка збагачена киснем та іншими життєво важливими елементами. Хіба не цікаво?

  - Головне - корисно, підтримує нашу розмову Алла Гаврилюк. Між іншим, саме цей вид ванн благотворно впливає на еластичність шкіри, що, зрозуміло, оцінюють у першу чергу представниці прекрасної статі.

  У цей день нам вдалося познайомитись із багатьма фахівцями медичної справи. Через брак місця на газетних шпальтах обмежимося тими рядками репортажу, який добігає кінця.

  - Є успіхи - буде і визнання, - сказала наостанок з неповторною усмішкою Алла Гончар. - Проте, додала Алла Павлівна, усі наші професійні вдачі завдяки вдалому керівництву директора Медичного центру реабілітації залізничників, заслуженого лікаря України Віктора ПІКУША. Важко не погодитись із подібною думкою. Коментарі зайві.

  P.S. Наостанок, ми дізналися, на сьогодні у Медичному центрі працюють 273 представниці прекрасної статі. Користуючись нагодою, поздоровляємо їх зі святом Весни! А разом із ними усіх читачок газети «Рабочее слово»!


  Фото Віталія НОСАЧА

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05