РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 7 (2 березня 2012) 

 • За олімпійським принципом

  За доброю традицією у Вінницькому транспортному коледжі збираються волейбольні команди навчальних закладів, як із міста над Бугом, так і деяких інших. Мета - взяти участь у змаганнях з волейболу, присвячених пам’яті колишнього керівника цього навчального закладу, відмінника освіти, почесного залізничника Анатолія ПАХОЛЬЧАКА.

  Нинішнього року у шостому такому турнірі, окрім команди господарів, брали участь волейболісти Одеського технікуму залізничного транспорту, Вінницького технічного коледжу, Калинівського технологічного технікуму, Чернівецького транспортного коледжу та Вінницького будівельного технікуму.

  Варто зазначити, що команди цих навчальних закладів доволі добре підготовлені, тому з перших же двобоїв розгорілась запекла боротьба. І визначити переможця вдалось лише після останнього здобутого очка. Як і минулого року, перемогу здобула команда Вінницького транспортного коледжу, де капітаном Андрій ЧОВНЮК, а тренує юних спортсменів Сергій ГАВРИЛЮК. Друге місце посіли також вінничани із технічного коледжу, а третє місце дісталось майбутнім залізничникам із Одеси. Переможці отримали перехідний кубок, а призери - медалі відповідного ґатунку. Що забезпечило успішний виступ на цих змаганнях майбутнім залізничникам із Вінниці? Запитую Сергія Гаврилюка.

  - Волейбол - найпоширеніший вид спорту у нашому коледжі, - відповідає тренер. - І це завдяки колишньому та й нинішньому директорам. Ним захоплюється абсолютна більшість наших студентів. Цей турнір ми проводили в три етапи. На першому змагались між собою команди усіх нав-чальних груп. На другому визначили переможця серед волейбольних дружин навчальних відділень. Найкращою на цьому етапі стала команда студентів, які навчаються за спеціальністю «експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин та обладнання». І на третій етап ми відібрали найкращих із усіх відділень. Це й забезпечило успіх.

  Втім, на цих змаганнях діяв олімпійський принцип - головне - участь, а не перемога. А найважливішим є те, що студентська молодь, майбутні працівники залізниці, захоплюються спортом, фізично загартовуються.


  На фото: команда-переможниця.

  Фото автора

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05