РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 3 (18 січня 2008) 

 • Відновлення руху: Глухів - Терещенська – Шостка

  Перший рейковий автобус

  У м. Глухові, що на Сумщині, проживає близько 50 тис. чоловік. На карті Південно-Західної залізниці станція Глухів розташована в незначній віддаленості на схід від головної магістралі московсько-київського напрямку. З 1994 р. тут було закрито приміський пасажирський рух. Тому, щоб поїхати будь-яким пасажирським поїздом, до найближчих станцій можна було дістатися лише автомобільним транспортом.

  Враховуючи нагальну потребу в приміських перевезеннях у цьому регіоні, залізничники Південно-Західної магістралі в 2007 р. здійснили капітальний ремонт колійного господарства на дільниці довжиною 35 км. Це дозволило відкрити безпересадочний рух від Глухова до Шостки.

  Середа, 16 січня, стала воістину днем, котрий змінив на краще життя тисяч глухівчан: у перший рейс відправився рейковий автобус, створений для обслуговування пасажирів у приміському сполученні на малодіяльних дільницях. На сидячих місцях можуть розміститися 222 пасажири, всього ж цей красень-автобус на колесах може вмістити 600 чоловік. Вартість проїзду буде майже удвічі нижчою і в дорозі він перебуватиме менше часу.

  Відкриваючи урочистості, присвячені цій події, начальник Південно-Західної магістралі Олексій КривопІшин наголосив, що, взявши до уваги прохання губернатора Сумської області і мера міста Глухова щодо відновлення пасажирських перевезень між Глуховом та Шосткою, залізничники величезною мірою розв`язують низку питань з виконання соціальної програми регіону. Перший на столичній магістралі рейковий автобус залізничники передають у дар мешканцям міста із багатющою історією Глухова і промислового центру Шостки.

  Голова Сумської облдерж-адміністрації Павло КаЧур висловив щиру подяку керівництву, особисто Олексію Мефодійовичу і всім залізничникам Південно-Західної за такий подарунок, який не можуть не оцінити тисячі мешканців регіону, котрі користуватимуться приміським пасажирським транспортом, а також висловив упевненість у тому, що розпочата співпраця з залізницею знайде своє продовження в добрих справах для сумчан.

  Найбільш радісно-схвильованим був виступ голови Глухівської міськдержадміністрації Олени Мельник. Звернувшись особисто до Олексія Мефодійовича, Олена Петрівна сказала: «Найбільша вдячність від нас, глухівчан, Вам за те, що Ваші слова не розходяться з реальними справами». Така сама вдячність звучала й із уст голови Глухівської райдержадміністрації Анатолія Шишканова, міського голови Шостки Миколи Ноги.

  Та найбільше радості й захопленості, мабуть, було в очах і словах першої пасажирки новенького автобуса на рейках - студентки педагогічного університету Ірини Кузьмук: «Тепер до мами в Бахмач я зможу доїхати за дві години, а не за вісім, як це було раніше».

  Традиційно перерізається стрічка, відбувається освячення рухомого складу, удар станційного дзвону, і рейковий автобус рушає з місця, поступово набираючи швидкості. У добру путь, на службу людям!

  Лишившись на пероні, усвідомлюєш: ось він, наочний приклад, коли воля і консолідація зусиль, в даному випадку керівництв Південно-Західної залізниці, адміністративних органів Сумської області, міст Глухова, Шостки дозволяють розв`язати величезні проблеми не лише для окремих регіонів, але й для народу України в цілому.

  Ганна БОГОВІС
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05