РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 7 (2 березня 2012) 

 • Працьовитих людей на залізниці багато

  Ст. Бердичів - важливий залізничний вузол у напрямку на Житомир, Шепетівку, Козятин. За основним призначенням і характером роботи станція є вантажною ІІ класу. До неї відноситься ст. Бердичів-Житомирський. Колектив виконує операції з пропуску вантажних і пасажирських поїздів, обробку збірних, «кутових» вагонопотоків. Формує прямі поїзди на ст. Житомир. Співпрацює з багатьма підприємствами міста, країни та закордонними клієнтами, користуючись електронним документообігом. У штаті - 102 спеціалісти.

  Якщо ж зробити ліричний відступ, то це одна з тих невеличких коралів, що складають намисто столичної магістралі. Та перлинка, що відблискує гранями старовини, (зала вокзалу 1871 р.), акуратністю самої будівлі, мерехтить робочим процесом, що спалахує то на пероні, то на вантажних коліях. Скромна та витончена, прославлена людьми і така, що має свою родзинку. Такою нам задалася станція при ближчому знайомстві. А нашим співрозмовником та гідом був заступник начальника станції Павло ФАРОВИЧ (на фото). Молодий, енергійний, того дня він майже весь день приділив нам, звичайно, не забуваючи і про виконання своїх обов’язків. Знайомив нас із роботою станції, вокзалу. З людьми, про яких, за словами Павла Юрійовича, варто писати. Про яких цікаво читати. Багато розумних ідей виникає, звичайно, і в кабінетах. Та ось рядовий, так би мовити, сигналіст чи складач поїздів, машиніст чи черговий - це той гвинтик, який, без зайвої патетики, тримає велике коліщатко. Це ті люди, про яких пише і писатиме «Рабочее слово». Чекайте, і ми з вами зустрінемось!

  Павло Фарович працює на цій посаді лише рік, як він каже, з хвостиком. Розповідає, як починав сигналістом, складачем поїздів, черговим по станції. Саме такі кар’єрні щаблі і є однією з головних умов роботи на залізниці. І не дивно, що випускники вузів, які мріють працювати на магістралі, не одразу потрапляють в кабінетні крісла, а одягають спецівки і …

  Приємно дивує, що таких людей сьогодні багато. Молодь йде на залізницю. У таких невеличких містах, як Бердичів, взагалі потрапити працювати сюди не так і легко, адже на відміну від приватних фірм, саме залізниця на сьогодні гарантує роботу. Павло Юрійович розповідає про своїх наставників, про те, що керівництво міста завжди вітає та підтримує залізничників, як і, цілком зрозуміло, керівництво дирекції. В його очах, а головне, у думках - оптимізм, він впевнений та водночас, здається, вміє йти на компроміс. А ще кажуть, що сучасна молодь інфантильна та безініціативна. Ні, вона не така! Так, можливо, по-діловому трохи агресивна, з точки зору здолання перешкод на шляху до обраних цілей, але знає чого від життя хоче. Можливо, не розпиляється на дрібниці, відзначає головне. І працює. І на станції Бердичів, і в інших маленьких чи великих підрозділах Південно-Західної залізниці.

  Фото Віталія НОСАЧА

  Валентина КОЛЯДА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05