РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 6 (24 лютого 2012) 

 • Арифметика Левчука

  Минулий і цей роки у житті Михайла ЛЕВЧУКА відзначаються вагомими подіями. У 2011-му виповнилося 30 років, як він працює на станції Бердичів, а на залізниці розпочав свій шлях з 1972 р. помічником машиніста хопер-думпкарної вертушки. За чотири десятки років на рідній магістралі працював і помічником складача поїздів, і складачем, і черговим по парку, сьогодні він - сигналіст.

  З ностальгією згадує ті часи, коли на станції працювало три маневрових тепловози. Обслуговувалось до 180 вагонів за добу. Зміна складалась із 29 осіб (і це лише вантажний цех). Нароблялися, як він каже, фізично, але отримували моральне задоволення.

  Для багатьох на станції Михайло Петрович був наставником. Вчив. Підказував. Допомагав. Багато молоді, як то кажуть, - пройшло через його руки. Як згадує заступник начальника ст. Бердичів Павло ФАРОВИЧ, саме Михайло Петрович роз’яснив йому ту хитро-мудру писанину. На практиці (пішли на стрілку) показав, розповів і запевнив: «Ось тепер ти знаєш!» Так, досвід та практика на залізниці - опора безпеки та фундамент впевненості в тому, що кожний працівник вважає істинним, правильним. А це для успішної роботи - перша справа.

  До нашої розмови приєдналась сигналіст Станіслава Шиманська.

  - Ви, - каже, - напишіть, що Левчук всю станцію так знає, що може розібрати її до останнього гвинтика і назад скласти. І вона буде працювати, як годинник.

  Дружина Михайла Петровича теж працює на станції старшим прийомоздавальником. Виховали двох синів. «У дома теж роботи вистачає, хазяйнуємо, - розповідає нам співрозмовник, - оремо, сіємо, косимо. Як і всі, у кого є господарство. Ось піду на пенсію, то буде часу більше».

  - А що, невже збираєтесь? - запитую.

  - Так, - говорить Михайло Левчук. У квітні буде 60 років. Ось і піду. Як казав герой фільму «Екіпаж»: «Пора сдирать подковы!» Хай молодь працює.

  За 40 років на залізниці кожна четверта ніч у Левчука - на роботі. Ось така проста арифметика. Про роботу - спогади, за неї - нагороди, за нею - ностальгія. Та в його голосі відчуваєш великий оптимізм, навіть коли він говорить про проблеми. Вірніше, те, як їх розв’язувати. Усміхається, поправляє свою вушанку. Веселить нас наостанок анекдотом. І поспішає на колію...

  Валентина КОЛЯДА, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05