РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 6 (24 лютого 2012) 

 • У Климишина все йде за планом

  Двадцять років тому в одній із публікацій нашої газети розповідалось про молодого, на той час, оглядача-ремонтника вагонів ПТО ст. Вінниця Володимира КЛИМИШИНА. Ми вирішили поцікавитись у нього, як він прожив останніх 20 років, що нового з’явилось у його трудовій діяльності та особистому житті?

  - Так сталось, що мені довелось змінити місце роботи, - розпочав свої спогади Володимир Степанович. - Із Вінниці я перевівся на ст. Холонівська в пункт підготовки вагонів під навантаження, де працюю оглядачем-ремонтником й до сьогодні. Оселився в селі Іванові, тут звів власний будинок, одружився, в нашій родині зростає два сини. Старшому Михайлу уже виповнилось 15 років, а молодший Володимир - першокласник. Хлопці полюбляють приходити на станцію, придивляються до роботи на залізниці. І, можливо, хтось із них займеться цією справою. Я ж ні трішки не шкодую, що вибрав саме таку роботу. Хоч деколи й буває важкувато - вагони у нас спрацьовані, тому доводиться їх ремонтувати, латати діри, щоб можна було у них завантажити щебінь з гранітного кар’єру. Декілька разів доводилось працювати й новорічними ночами. Але усе це цілком виправдано - така специфіка нашої роботи. Я залишився вірним залізниці і віддав їй уже 22 роки свого життя. Планую трудитись й далі у нашій галузі.

  Кажуть, якщо ти виростив садок, виховав сина (у випадку В. Климишина - двох - авт.) і збудував будинок - ти не даремно живеш на цьому світі. Отже, у Володимира Степановича все йде за планом.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05