РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 6 (24 лютого 2012) 

 • Завжди у прекрасній формі

  Відданість професії - у крові залізничників, які працюють за принципом: якщо потрапив на сталеву колію - залишився на все життя.

  Понад чверть віку трудиться у локомотивному депо ст. Київ-Пасажирський машиніст першого класу Олександр ПЕТРУСЕНКО.

  Киянин на Південно-Західну, як він вважає, потрапив невипадково. У вільний від шкільних навчань час він разом з однокласниками після шкільних уроків стрімголов біг проводжати поїзди, що Північним кільцем квапилися на великі перегони. Після того, як відлунав шкільний дзвінок, Олександр відправився до війська. І ось уже після служби відповідні документи віддав до залізничного училища. Практичні навички, які отримав у майстра виробничого навчання Миколи ЛОГВІНА, знадобились у поїзній роботі. Далі - як у багатьох. Помічникові машиніста для того, щоб життя вдалося, потрібні справжні наставники. Він до сьогодні із душевним теплом пригадує перші уроки керування пасажирськими електровозами, які брав у Миколи СЛІЗЬКОНОСА.

  У помічниках ходив недовго, сподобалась машиністові-інструктору Віталієві КОВТУНУ робітнича хватка Олександра Петрусенка. Олександр Миколайович залишиться вірним когорті локомотивників й у непрості часи, за великими грошима не ганявся, тому що робота подобалась і подобається. Тримається душа сталевих колій.

  Машиніст із помічником мають бути однією командою, вважає О. Петрусенко, з півслова розуміти одне одного, адже їм разом потрібно «розрулювати» багато нестандартних ситуацій. Це переконання виникло в Олександра Миколайовича невипадково. І мова не лише про виробничий досвід. У колоні машиністів, яку очолює машиніст-інструктор Олександр ЗАГОРУДЬКО, цього правила дотримуються всі. Бо тільки таким чином можна гарантувати безпеку руху поїздів.

  Біографія, як у багатьох, - дружня родина, у велике життя ідуть дві його доньки. А перебувати у тонусі, крім професійних знань та вміння, допомагає спорт. Олександр Миколайович, навіть у свої 48-м, вважає, що без футболу, хоч на стадіоні, хоч у футзалі, життя не буває. А влітку у вільний від рейсів час - віддає душу природі. Прогулянки у прикиївських лісах - чудовий відпочинок.

  Попри те, що робота складна і відповідальна, Олександр Петрусенко любить свою справу, якій віддав багато років життя. Він пред’являє у першу чергу високі вимоги до себе. Адже від машиніста залежать життя і безпека пасажирів, виконання графіка руху поїздів. Саме через те він тримає себе у чудовій фізичній та професійній формі.

  Нещодавно начальник столичної магістралі Олексій Мефодійович КРИВОПІШИН вручив Олександру Петрусенку медаль «За працю і звитягу», подякувавши йому за відданість обраній професії.

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05