РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 6 (24 лютого 2012) 

 • Із приходом весни збудуться

  Кінець лютого у Хмільнику. У повітрі ще навіть ніщо не нагадує, що незабаром провесінь заволодіє прекрасними алеями та галявинами парку, який розкинувся на території Медичного центру реабілітації залізничників.

  Для нас це час роздумів, розуміння пройденого. Неповторна природа, що милується уві сні, наче пропонує нам пригальмувати власний життєвий темп, набрані обороти. Мимоволі роздивляєшся, за класиком романтичної літератури Джеком Лондоном, білу німу тишу, відчуваючи льодовий подих вічності, спостерігаєш, як на березі глибокого каналу поволі тане крига.


  Лишень сонячний промінь заволодіє ялинковими алеями, лише ледь помітний південний вітерець залоскоче гілля та бруньки красуні берези, як навколишній пейзаж стає куди веселішим. Мальовничі візерунки від розлогих стовбурів дерев-велетнів розбігаються у різні куточки величного парку, вказують шлях, аби пригадати сюжети із давно забутих дитячих казок... Ось вони - невідомі стежки, ледь помітні сліди, що залишає біля беріз, ялин, горобин, ясенів місцеве птаство. Прислухаюсь, як стукотить по старій гілці працьовитий дятел. Саме о цій порі мелодія його пісень приваблює пістрявих притихлих самиць. Тут в ялиновому розкидистому вітті відбуваються палкі побачення багатьох птахів, які, попри морози, дбають про появу вже у недалекому майбутті власного потомства.

  ...Місток, альтанка, ротонда, скульптури, що завмерли у первозданній красі. А повітря?! Тут подалі від міської суєти кожний подих - наче ковток п’янкого медового напою. Свобода, тебе сприймаю на повні груди саме у цьому парку, звідси не кваплюсь йти. Адже життя продовжується. Саме у такі хвилини варто зупинити мить, щоб залишити її на згадку. Згодом, гортаючи ці фото у затишній редакційній кімнаті, забуватимемо про буденність міського життя.

  Зима минає. Поступово скорочується час панування темної ночі. Відлига розповсюджує весняні аромати, їх дарують і березові бруньки, і талий сніг, і пахуча хвоя. Все сильніше розносяться довкола церковні дзвони. Храми, яких тут, у стародавньому Хмільнику, не так уже й багато, розносять берегами Південного Бугу мелодійну різноголосицю. На душі млосно і спокійно водночас. Повітря бринить, наче проповідуючи: «З весною збудуться надії!»

  Київ - Хмільник - Київ

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05