РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 6 (24 лютого 2012) 

 • Коли додаткових коментарів не потрібно

  Нещодавно до редакції зателефонував машиніст із Фастівського моторвагонного депо. Олександр Федорович відрекомендувався та спитав дозволу покритикувати видання. Мовляв, багато позитиву друкуємо на шпальтах «Рабочего слова».

  Застосуємо логіку. Саме вона допомагала у багатьох спірних питаннях.

  Начальник Фастівської дистанції електропостачання Микола ПІСКУН має за плечима 46 років залізничного стажу. Заглянемо у трудову книжку? Тут лише один запис (орфографію та стиль збережено - авт.): «Прийнятий на роботу в Козятинський енергоучасток». Накажете відкласти журналістський блокнот, пане критику?

  У жодному разі, бо далі у трудовій біографії Миколи Сергійовича - визнання як спеціаліста. Це його за високий професіоналізм чекали круті сходинки службової кар’єри. По щаблях піднімався як працівник залізничного транспорту. Від електромонтера контактної мережі ІІІ розряду до електромеханіка, начальника ремонтно-ревізійної дільниці, старшого інженера, заступника начальника і начальника дистанції.

  Із таким солідним професійно-життєвим багажем, що його має досвідчений та авторитетний керівник, опираючись на працівників підрозділу галузевої служби електропостачання, дистанція електропостачання працює високоякісно та продуктивно. Приклад - згідно із показниками І півріччя 2011 р. фастівські енергетики зайняли 1 місце в галузевому змаганні серед організацій Укрзалізниці з врученням диплома та перехідного галузевого прапора.

  Знову заглянемо до журналістського блокнота. З огляду на суто професійні техніко-економічні моменти життя дистанції електропостачання, повідомимо, що протягом 2011 р. колективом виконано великий обсяг роботи з електрифікації дільниці Фастів -Житомир. Величезний обсяг робіт проведено на дільниці Житомирський парк ст. Фастів-2 - з.п. Потіївка.

  Останнім штрихом в даній роботі є такий: 2 лютого 2012 р. було подано напругу і відкрито рух поїздів по гілці «Д» ст. Фастів, що дало можливість відправляти та приймати поїзди з Київського та Фастівського парків ст. Фастів у бік Житомира. Таким чином підвищити пропускну спроможність на означеній дільниці. В цей же час виконувалась реконструкція тягової підстанції на ст. Фастів та модернізація пристроїв контактної мережі на дільниці Сорочий Брід - Фастів - Чорнорудка. Масштаби роботи вражають фахівців.

  Так чи виправданий позитив у даному газетному матеріалі? Безумовно. Чи потрібні додаткові коментарі?!

  Нещодавно Микола ПІСКУН отримав знак Почесний залізничник, який йому вручив начальник Південно-Західної залізниці Олексій Мефодійович КРИВОПІШИН. Редакція газети «Рабочее слово» приєднується до численних поздоровлень на адресу Миколи Сергійовича! З роси і води!

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05