РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 6 (24 лютого 2012) 

 • Кубок від начальника Південно-Західної - у надійних руках


  «Отримуйте заслужену нагороду!». Начальник Козятинської дирекції залізничних перевезень Василь БУЦЕРОГА
  вручає Кубок за перше місце капітану команди вагонного депо ст. Козятин Дмитрові ШУТОВУ.

  Центром спортивного свята - турніру з міні-футболу на Кубок від начальника Південно-Західної залізниці Олексія Мефодійовича КРИВОПІШИНА, де брали участь 17 команд із підрозділів Козятинської дирекції залізничних перевезень, - стало Вище міжрегіональне професійно-технічне училище залізничного транспорту, що у м. Козятин.

  - На старти 17 лютого вийшли найспортивніші працівники, - зазначив у бесіді із кореспондентами «Рабочего слова» начальник Козятинської дирекції залізничних перевезень Василь БУЦЕРОГА. - Вважаю, що завдяки спільній постанові керівництва залізниці та Дорпрофсожа проведення саме цього спортивного свята значно пожвавить настрій сотень спортсменів-аматорів та їхніх уболівальників.


  М’яч-сувенір - у руках голови Козятинського теркому профспілки Анатолія ВІЛЬЧИНСЬКОГО.

  Врешті-решт так і станеться. Від раннього ранку до пізнього вечора у коротких матчах (два тайми по десять хвилин з короткою перервою) помірялися силою будівельники, вагонники, фахівці з автоматики, сигналізації та зв’язку, майстри колійних справ та їхні колеги - локомотивники із Козятина, Шепетівки, Фастова, Миронівки, спеціалісти з організації руху на малих і великих залізничних станціях, представники відомчої воєнізованої охорони. Вперше за останні роки на поле вийшли лікарі. Команда Козятинської відділкової залізничної лікарні на чолі із головним лікарем Олександром КРАВЧУКОМ у футбольних баталіях продемонструвала цікаву і технічну гру. Та хіба лише вони?!


  Монтер колії ст. Миронівка (Фастівська дистанція колії) Олексій ЛИСЕНКО

  Неповторні атаки з боку активних гравців вдавалося найбільш вдало відбивати кращому голкіперу свята спорту монтеру колії з Козятинської колійної машинної станції Сергієві ШЕВЧУКУ. А супер-нападником визнано його земляка - працівника вагонного депо Олександра ГЛАДИЩЕНКА. Колектив футболістів Козятинського локомотивного депо відзначено в номінації «За волю до перемоги».

  Справжнім відкриттям цьогорічного сезону футбольних змагань у спортивній залі стала команда Вищого міжрегіонального професійно-технічного училища залізничного транспорту. Перегравши багатьох суперників, вони посіли третє місце. У запеклій боротьбі між командами із Козятинської колійної машинної станції та Козятинського вагонного депо, які виборювали турнірну першість, Кубок від начальника Південно-Західної залізниці отримали спортсмени-аматори із вагонного депо, яке очолює Віктор БІЛАН.


  Воля, сила і мужність допомагали капітану команди - головному лікареві Козятинської
  відділкової лікарні Олександрові КРАВЧУКУ під час атак на ворота супротивників.

  Між іншим, величезний комплект нагород, які отримали не лише команди-призери, а й кращі нападаючі, воротарі, тренери, відрізнявся своїм цікавим дизайном. Від блиску призових кубків, медалей, почесних сувенірів у спортивній залі по завершенню турніру було по-справжньому світло. Метал, кришталь і райдужне скло від призів робили свою добру справу - поліпшували настрій учасників змагань. На мою думку, приз за дизайн футбольної форми, який отримали спортсмени з Козятинської дирекції залізничних перевезень, - це також «родзинка» від організаторів турніру.


  Команда Козятинського вагонного депо - переможниця турніру разом з керівниками училища, дирекції, міста, теркому та вагонного депо.

  Турнір - турніром, а вирішення питання із налагодженням харчування для спортивних команд також було на порядку денному. Завдяки зусиллям з боку куховарів із залізничного училища, роботу яких було організовано директором цього навчального закладу Андрієм СТЕЦЮКОМ, смачні наїдки, гарячі напої прийшлися до душі усім, хто завітав того дня до їдальні. І цього разу місцеві профспілкові активісти були на висоті. За безпосереднього контролю за якістю продуктів з боку Козятинського теркому профспілки залізничників і транспортних будівельників на чолі із Анатолієм ВІЛЬЧИНСЬКИМ спортсмени-аматори отримали і чай, і каву, і смачну випічку та поживні бутерброди. Попереду у місцевої дирекції та теркому - організація дорожньої спартакіади, що відбудеться нинішнього травня. Як запевнили нашого кореспондента В. Буцерога й А. Вільчинський, маючи чималий досвід з організації футбольного турніру, спартакіаду запам’ятають всі її учасники.


  Гостинність - понад усе. Під час сніданку однієї із команд.

  І знову про футбол. Серед яскравих моментів, що підтвердили мудрий сталий вираз «Добре ім’я людини - в її руках і вчинках», назвемо і такий. За ініціативи місцевого теркому свої підписи на шкіряному м’ячі, що водночас перетворився на чудовий сувенір, який Анатолій Андрійович днями вручив начальникові столичної магістралі Олексієві Мефодійовичу КРИВОПІШИНУ, залишили всі переможці баталій, а також керівники дирекції, теркому, залізничних підрозділів, мер м. Козятина Олександр ГВЕЛЕСІАНІ.

  - Це на згадку про справжнє свято регіонального футболу, - підсумував А. Вільчинський.


  М’яч підкорюється лише спритним.

  Пристрасті навколо м’яча для доброї сотні спортсменів-аматорів, кількох сотень вболівальників вщухли лише пізнього вечора. У розмові зі мною один із активних гравців цього турніру, надійний нападаючий та одночасно капітан команди, а у вільний від спорту час бригадир автоматно-контрольного пункту вагонного депо ст. Козятин Дмитро ШУТОВ запевнив, що Кубок від начальника залізниці надовго залишиться в його команді. Що ж, поживемо - побачимо.


  Один на один із тренером. Вчитель з фізкультури залізничного училища Леонід ТРОНЧУК разом з вихованцями.

  Головне, що в юних, молодих та досвідчених спортсменів-аматорів, як і у багатьох вболівальників, надовго залишаться чудові спогади про насичений запеклою боротьбою турнір.


  Гол у ворота команди майбутніх залізничників.
  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05