РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 5 (17 лютого 2012) 

 • Перешкод руху не буде

  Нинішня зима на Поділлі продемонструвала свій норовистий характер і тріскучими морозами, і щедрим снігопадом. Понад три доби він товстим шаром вкривав не лише поля та луки, а залізничні колії, перони, привокзальні майдани. Усе це й змусило приступити до роботи штаб із снігоборотьби Жмеринської дирекції залізничних перевезень, який очолив тимчасово виконуючий обов'язки начальника дирекції Василь БОГІНСЬКИЙ.

  Під його керівництвом організовано роботу з прибирання снігу в усіх структурних підрозділах нашої залізниці на території дирекції. Зокрема у дистанціях колії на всю потужність працювали снігоприбиральні агрегати. Усі трактори із навісним бульдозерним обладнанням також вступили в боротьбу із заметами біля вокзальних та адміністративних споруд. Однак лише технічними засобами та зусиллями механізаторів здолати «білого ворога» не вдалось. Тому до боротьби із ним долучилися й бригади залізничників.

  Зокрема із управління дирекції понад п’ятдесят працівників відділів та секторів, озброївшись мітлами та лопатами, протягом вихідних та у будні прибирали сніг на перонах вокзалу ст. Жмеринка, очищали проходи до службових та адміністративних будівель. Такі ж бригади було сформовано й у структурних підрозділах. Вони також долучились до роботи.

  Уміло було організовано боротьбу із сніговими заметами й на Вінницькому залізничному вокзалі, яку безпосередньо очолив начальник Григорій МОСКАЛЬЧУК. Тут люди трудились і вдень, і вночі. Приміром, тракторист Дмитро ГАДЗИРА зупиняв свого сталевого «коня» лише на короткі перерви, щоб трохи самому спочити, машину огледіти та обслужити. І, завдяки сумлінній праці вінницьких залізничників, серед яких були й працівники станції, дистанцій колії, сигналізації та зв’язку, а також інших підрозділів, під час тривалого снігопаду не виникало збоїв у русі поїздів, а пасажири без перешкод могли заходити до вагонів і виходити із них.

  Подібних заходів було вжито практично на усіх залізничних станціях Жмеринської дирекції. На них сніго-прибиральні агрегати, мітли та лопати були задіяні у боротьбі із стихією. Її вдалось приборкати.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05