РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 5 (17 лютого 2012) 

 • Розвивати галузь, але при цьому економити

  Питання ощадливого використання енергоресурсів перебуває на контролі в Коростенській дирекції постійно. Нещодавно керівники структурних підрозділів Коростенського вузла проаналізували становище зі споживанням енергоресурсів за минулий рік, озвучили проблемні питання, щоб спільно подбати про їх вирішення. І, звісно ж, окреслили пріоритети на рік нинішній.

  Як відомо, торік деякі залізничні підрозділи допустили перевитрати паливно-енергетичних ресурсів, серед них - колійники, зв’язківці. Але це збільшення витрачених енергоресурсів пов’язане з виконанням значного обсягу робіт із модернізації пристроїв СЦБ та підготовкою колійного господарства до впровадження швидкісного руху на дільниці Київ - Коростень - Новоград-Волинський - Шепетівка та електрифікацією дільниці Житомир - Фастів.

  Та чи ж є приклади економії? Так. Впровадження енергозберігаючих заходів у Коростенській дистанції електропостачання, зокрема автоматичного управління зовнішнім освітленням, енергозберігаючих ламп, нового трансформатора на підстанції «Іскорость», дало значну річну економію. У локомотивному депо Коростень від впровадження в дію 28 систем «БІС-Р» зекономлено 78498 кг дизельного палива, а це дорівнює 2,8 відсоткам від його річного споживання. Стосовно ж «людського фактора», торік показників економії дизельного палива досягли 117 машиністів, які спільно заощадили 143,6 тонни. Зекономити електроенергію зуміли 62 машиністи. Завдяки їх майстерності заощаджено 330 тис. кВт/год.

  Від редакції. Керівництво Південно-Західної залізниці особливу увагу приділяє питанням експлуатаційних витрат. Про невикористані резерви, яких достатньо у кожному господарстві, ведеться мова під час селекторних нарад. Щодо використання паливно-мастильних матеріалів та електроенергії, які доводяться як норматив кожному підрозділу окремо, означені ліміти є законом для кожного залізничника.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05