РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 4 (10 лютого 2012) 

 • Афганістан у серцях батька і сина

  Про афганську війну вже написано немало. Та й фільмів створено добрий десяток. Однак цю тему далеко не вичерпано, тому з'являються все нові й нові художні твори, а то й добірки, книги про події, які відбувались на тій уже далекій війні. От і днями у Вінниці відбулась презентація нової книги «63 градуса выше нуля (взвод)», до якої увійшли кіносценарій та декілька оповідань про події, що відбувались в Афганістані. Її автор - військовий журналіст, кіносценарист Ігор КУРБАНГАЛІЄВ, який у свій час був безпосереднім учасником бойових дій на тій неоголошеній війні. За одним із його сценаріїв уже створено художній фільм «Два шага до тишины». Ця кінострічка викликала неабиякий інтерес у тих, кому пощастило її проглянути.

  Щодо нових творів Ігоря Фарітовича, то й вони не залишать байдужими тих, хто з ними ознайомиться. Адже в їх основу покладені реальні події, здебільшого трагічні, які відбувались в горах та пустелях Афганістану. А їх учасниками були солдати, сержанти, прапорщики, офіцери, серед яких чимало й наших земляків. Так прототипом головного героя оповідання, за заголовком якого названа й уся добірка, є уродженець Львівщини Юрій СОРОЧИК (у книзі - Сергій Сороченко). Ми з ним давно знайомі, приятелюємо, тому можу зазначити, що він не лише мужньо воював в Афганістані, а й зайняв активну життєву позицію після повернення на Батьківщину. Юрій Юрійович був обраний депутатом Верховної Ради колишнього Радянського Союзу. І у цьому вищому законодавчому органі активно відстоював інтереси України та її громадян, здобував незалежність нашій державі. Сьогодні трудиться на відповідальній посаді в апараті Верховної Ради України.

  Цікаві й інші герої розповідей добірки та їх прототипи. Скажімо… Втім не буду переповідати твори, зазначу лише, що кожен із них заслуговує на повагу і увагу з боку читача. А принагідно зауважу, що редактором, складачем добірки, яка побачила світ у одному із вінницьких видавництв, виступив батько автора Фаріт КУРБАНГАЛІЄВ, полковник, учасник бойових дій. Він же був і продюсером фільму. У творчих планах батька та сина - створити ще один фільм, за сценарієм «Возвращение», який увійшов до добірки. Однак то справа майбутнього, а на сьогодні можна сказати, що одним «афганським» літописом стало більше.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05