РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 2 (11 січня 2008) 

 • Подарунок напередодні свят


  Напередодні Нового року мешканці міста Біла Церква отримали подарунок: після реконструкції здано в експлуатацію залізничний вокзал. Вхід до нього святково прикрашений, на велелюдній привокзальній площі грає духовий оркестр. О десятій ранку розпочинаються урочистості.


  під час урочистостей

  Відкриваючи мітинг, начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН зазначив, що столична магістраль перевозить третину пасажирів від усього пасажиропотоку Укрзалізниці. Виконуючи програму покращення обслуговування пасажирів, керівництвом залізниці велика увага приділяється модернізації залізничного господарства, пасажирського рухомого складу, створенню кращих умов на вокзалах. На новорічні та Різдвяні свята через станцію Київ-Пасажирський курсувало 62 додатково призначених поїзди.

  Вокзал ст. Біла Церква - один із 15, котрі пройшли капітальний ремонт і реконструкцію у 2007 р. Тут виконано значний обсяг робіт. Це - посилення конструкцій стін, перекриття будівлі вокзалу, зовнішнє та внутрішнє оздоблення будівлі, реконструкція покрівлі. Здійснено також герметизацію вводів та випусків інженерних мереж, підключено систему водовідведення та дощової каналізації до інженерних мереж міста. Зазнали реконструкції енергетичні системи вокзалу, зокрема, зовнішнє електроосвітлення, здійснено зарежимлення вокзалу. Реконструйовано також берегову пасажирську платформу та облаштовано високу острівну платформу, каси далекого та приміського сполучення.

  Виконано заміну 2,5 км колійної решітки, здійснено модернізацію першої та другої головних колій та капітальний ремонт 6-ї колії. Виконано перевлаштування маршових сходів з пішохідного мосту до пасажирських платформ, реконструйовано контактну мережу. У приміщенні вокзалу діятиме готель, сервісний центр з обслуговування пасажирів. Залізничники виконали взяті перед білоцерківцями зобов`язання: заплановані роботи завершили на один день раніше.

  Це лише перший етап реконструкції вокзального комплексу ст. Біла Церква. Вони продовжуватимуться і в 2008 р.

  Тут буде обладнано сучасний пост електричної централізації, здійснено реконструкцію будівлі приміського вокзалу, службово-технічних та санітарних приміщень станції.

  Для зручності пасажирів в районі залізничного вокзалу планується також будівництво автовокзалу. Таким чином пасажири зможуть, за потреби, продовжувати подорож, не витрачаючи багато часу й зусиль.

  Після виступу начальника залізниці відбувається нагородження робітників, інженерно-технічних працівників підприємств залізничного транспорту, котрі за короткий термін здійснили реконструкцію вокзалу.

  Зі словами подяки керівництву, всім трудівникам Південно-Західної залізниці звернулися заступник голови Київської обласної Ради Лариса ПІотровиЧ та міський голова Білої Церкви Василь САВЧУК. Василь Петрович вручив начальнику залізниці Олексію КривопІшину та іншим працівникам підрозділів магістралі найвищу відзнаку міста «За заслуги перед містом».

  Настає найбільш урочиста мить: начальник залізниці Олексій КривопІшин, голова Дорпрофсожу Анатолій ФУРСА та почесні гості перерізують стрічку. Олексій Мефодійович вручає символічний ключ начальнику вокзалу ст. Біла Церква Галині ГІТЧЕНКО. Далі проводиться церемонія освячення вокзального комплексу.

  Після урочистостей начальник Південно-Західної залізниці Олексій КривоПІшин відповів на запитання журналістів. Говорячи про роботу залізничників у 2007 р., він наголосив, зокрема, на виконанні будівельних робіт: здано в експлуатацію приміський вокзал Дарницького комплексу, перекрито русло Дніпра при спорудженні автомобільно-залізничного мостового переходу, здійснено ремонт і реконструкцію 15 пасажирських будівель і вокзалів. Біла Церква - це вінець будівельним капітальним роботам, справжній новорічний подарунок для мешканців більш як 200-тисячного міста, яке є містом-супутником Києва. Майже половина працездатного населення працює у столиці, тому їм і створюються найліпші умови. Тут курсує п`ять пар приміських поїздів, а у вересні впро-ваджено в експлуатацію електропоїзд підвищеної комфортності, котрий відправляється в зручний час: вранці в столицю, а увечері повертається назад.

  А щодо планів, Олексій Мефодійович повідомив: якщо 2007 р. був спрямований на покращення стану колійного господарства, то в 2008 р. планується спрямувати зусилля на облаштування пасажирського господарства. Для підвищення якості обслуговування пасажирів значні кошти спрямовуватимуться на придбання пасажирських вагонів, на ремонт і реконструкцію пасажирських споруд і вокзалів. Буде продовжено роботу на будівництві Дарницького вокзального комплексу, моста через Дніпро тощо.

  Ганна БОГОВІС
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05