РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 4 (10 лютого 2012) 

 • Три чверті віку - у бойовій готовності

  Не секрет, що творча технічна думка залізничників допомагає вирішенню багатьох проблем. Адже все запропоноване раціоналізаторами сприяє поліпшенню роботи, удосконаленню її. Пошуки людей, в яких пульсує технічна творчість, привели мене у Коростенський відбудовний поїзд. Підрозділ цей покликаний надати «швидку допомогу» під час аварійних ситуацій, отож постійно дбає про підвищення і професійної, і технічної «озброєності». Адже виїхавши, приміром, на місце аварії, «екіпаж» відбудовного має у надзвичайно стислі терміни відновити рух на магістралі.

  Маючи потужну техніку, відбудовники власними силами розробляють ще різні пристрої, які їм знадобляться в роботі. Торік виготовили пристрій для транспортування з перегону вагона з пошкодженою колісною парою. А ще - пристосування для підняття локомотива при допомозі пристрою, який вставляється в автозчеп. Є й інші новинки. За словами начальника ВП-3172 Івана ЮЩЕНКА, в їхньому колективі раціоналізаторством, технічними розробками найбільше займаються газозварник Микола Головійчук, майстри Василь Вознюк, Леонід Сергєєв, слюсар-інструментальник Петро Грабовець і заступник начальника Володимир Васянович.

  Утім коростенці діляться досвідом і з іншими підрозділами та запозичують їхні напрацювання. Саме задля цього на базі Коростенського ВП невдовзі планується проведення галузевої школи-семінару.

  Маючи фаховий колектив, надійне технічне оснащення - тягову техніку, крани, - відбудовники завжди в бойовій готовності, коли мова йде про виїзди на ліквідацію транспортних подій. Але ще про один вид діяльності - господарської - ведемо мову з Іваном Олексійовичем. Навички працівників, потужну техніку використовують і для господарських справ. Особливо ж стають вони в нагоді колективу мостопоїзда, коли мова йде про завантаження чи розвантаження прогонних конструкцій. Цьогоріч задіювалися відбудовники, зокрема, під час заміни мостів на дільниці Житомир - Коростень, Тетерів - Коростень.

  Від редакції

  Постійні помічники колійників, фахівців із СЦБ, організації руху поїздів - так по праву називають робітників відбудовних поїздів. Проте за основним призначенням спеціалісти цих підрозділів демонструють високий рівень готовності й усіма силами намагаються покращити ефективність та якість проведення робіт.
  Ось уже понад 75 років діють формування найоперативнішої служби на залізничному транспорті, фахівці якої першими приїжджають на місце аварії, щоб ліквідувати надзвичайну ситуацію будь-якої складності і відновити рух сталевими коліями.
  Нещодавно дарничани та конотопці - колеги коростенців - брали участь у ліквідації аварії на Південній залізниці. Але це вже інша історія.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05