РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 3 (3 лютого 2012) 

 • Так тримати, снігоборці!


  Снігоприбиральна машина СМ-2.

  Колись відомий радянський гуморист писав про підготовку до зими: «Зима наступила, как всегда, неожиданно - первого декабря». Проте цого разу вона змилувалася над нами. Справжня розпочалася лише перед Хрещенськими святами. Але яка! Як повідомили в Гідрометцентрі, за три дні лише в Києві випала місячна норма опадів.


  Бригада снігоприбиральної машини Олександр ТАРАСЕНКО, Микола ШНАЙДЕР, Володимир ПРАВДИВЕЦЬ.

  Звичайно, це додало роботи колійникам. Особливо на станціях. Адже на перегонах сніг не такий страшний, оскільки повітряні течії від поїздів під час руху звільняють колію від опадів, а от стрілочні переводи необхідно постійно чистити. Тому й ведеться снігоборотьба цілодобово. Особливо на таких крупних станціях, як Дарниця.

  У цей день снігопад майже припинився, але вночі опадів було достатньо. Відповідно, вночі працівники Дарницької дистанції колії забезпечували безперебійну роботу на головному ходу, а вдень долучились до очистки станційних колій. Група робітників під керівництвом майстра з контролю за станом колії Андрія ДЖУРИ виконує пневмообдув стрілочних переводів. Для монтера колії Миколи СУПРУНА це робота звична - не один рік працює в дистанції. Під потужним струменем повітря сніг швидко звільняє площину переводу.

  Через декілька десятків метрів ще двоє працівників звільняють перевод від снігу. Але в руках у них не повітряний шланг, а мітла, скребок та лопата.

  Як з’ясувалося, це працівники Дарницької дистанції сигналізації та зв’язку.


  Майстер колії Микола СУПРУН.

  Старший механік радіозв’язку Валентин КУЛІШ розповів, що за кожним підрозділом Дарницького залізничного вузла закріплено «свої» стрілочні переводи. Отож всі гуртом і забезпечують безперебійну роботу транспортного конвеєра.

  Задіяна на снігоборотьбі й потужна техніка. Так в цей день безпосередньо на станції протягом доби безперервно працювали два снігоприбиральних поїзди СМ-2. Машиніст одного з них, Олександр АНАНЧЕНКО, розповів, що навіть не пригадує, щоб була така кількість опадів. Тільки за останню добу його механізм вивіз зі станції понад сотню тонн снігу.

  - Гарний «врожай» зібрали, - посміхається він.


  Старший радіомеханік Валентин КУЛІШ (на передньому плані).

  Як розповів пізніше головний інженер дистанції колії Олек-сандр МОЛЧАН, нинішня зима сильно відрізняється від попередньої. Тоді навіть важку снігоприбиральну техніку не задіювали. А нинішньої без неї вже не обійтись. А загалом у Дарниці тільки з дистанції колії в снігоборотьбі задіяно майже 70 працівників вдень та понад 40 - вночі.

  - Зробимо все від нас залежне, щоб забезпечити безперервний перевізний процес, - сказав Олександр Петрович на закінчення нашої бесіди.

  Так тримати, снігоборці!

  Сергій ГУК, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05