РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 3 (3 лютого 2012) 

 • Сорокалітнє партнерство з газетою

  Поштовики є надійним місточком на великому відрізку шляху «газета - читач». І листоноші - так би мовити заключна ланка на ньому, адже саме з їхніх рук люди отримують улюблене видання. Тож ми по праву вважаємо сумлінних і відповідальних працівників пошти своїми добрими друзями. До них належить і колектив поштового відділення №12 м. Коростеня.

  Розташоване відділення поруч з вокзалом, обслуговує прилеглий залізничний мікрорайон. У приміщенні завжди гамірно і людно, як і на вокзалі. На брак відвідувачів поштовики не скаржаться. Йдуть вони з різних питань: заплатити комунальні послуги, отримати переказ чи інші виплати, а також передплачують і газети. Газета №1 у цьому відділенні - «Рабочее слово». Нічого дивного, адже відділення обслуговує мікрорайон, де переважно мешкають залізничники. Серед них - працюючі нині на сталевій магістралі, і ті, які віддали праці на ній багато трудових літ. І ті, які ще тільки мріють про професію залізничника.

  Численні представники усіх перерахованих поколінь добре знають свою незмінну листоношу Раїсу Прокопчук. Адже працює Раїса Василівна тут вже понад сорок літ. Прийшла на пошту зовсім юною. Скромна працівниця своєю сумлінністю зуміла завоювати прихильність людей. Вона до них завжди уважна, ввічлива і тактовна. За це її поважають мешканці мікрорайону.

  …Традиційна поштова сумка листоноші Раїси Прокопчук вщент набита газетами. Вибачившись за надмірну цікавість, заглядаю скільки ж там «Рабочего слова». Каже, що в суботу в її сумці переважає саме тижневик Південно-Західної. Відверто зізналася, що, передусім, погортає газету сама, подивиться, чи є в ній знайомі обличчя, відомі прізвища. А далі - поспішає до людей, які чекають її і в установах та організаціях, і в своїх домівках. Серед читачів є чимало тих, хто вже хоч і не працює на залізниці, але оформляє передплату у листоноші. Люди хочуть знати про сьогодення галузі. А найповніша інформація про це - в «Рабочем слове».

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05