РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 2 (27 січня 2012) 

 • Що спільного у Віктора Бадрука із кіногероєм?

  Після ремонту кожний електричний двигун, електроапарат проходить своєрідний іспит. «Серце» локомотива має опинитися в руках досвідченого фахівця. На електромеханічній дільниці локомотивного депо Київ-Пасажирський таким є Віктор БАДРУК.

  Робітники такого профілю, як наш герой, зараз, у добу надзвичайного дефіциту робітничих кадрів, без зайвої патетики - золотий фонд галузі. Він досконально перевірить кожний вузол електричної машини, щоб винести професійний вердикт: чи дати добро на експлуатацію, чи, порадившись із керівником дільниці - старшим майстром Валентином БОНДАРЕНКОМ, повернути на доопрацювання не до кінця поліковану деталь.

  Робочий день Віктора Михайловича починається з перевірки контрольного обладнання. На об’єкті, де виконуються такі складні завдання, все має бути у повному порядку, а саме: системи безпеки, освітлення, пристрої блокування, інструмент тощо.

  Віктор Бадрук - людина небагато-слівна. Про роботу, вважає, достатньо сказати пару слів - все поставлено на потік: несправність знайдено, ясна річ, усунено. І ось уже електродвигун повертається до строю.

  Намагаюсь побільше дізнатися про Віктора Михайловича як людину. Вичерп-ну характеристику отримую від Валентина Бондаренка. «Пригадайте кіногероя з фільму «Москва сльозам не вірить», - пропонує Валентин Олександрович. - Пам’ятаєте слюсаря найвищого розряду Георгія Івановича, він же Гога, він же Гоша, образ якого втілив Олексій Баталов? - запитує із доброю усмішкою мене старший майстер. - Як його характеризували друзі, пам’ятаєте? - далі Валентин Олександрович проводить своєрідний іспит для мене. І вмить відповідає на своє запитання: «Золоті руки». Це можна сказати про Віктора Бадрука. Будь-яка пошкоджена деталь, відповідальний вузол, електроапарат, машина після його втручання знаходить друге життя. В часи дефіциту відповідальних вузлів для чехословацьких електровозів, які вже пережили не один експлуатаційний вік, ця робітнича чеснота Бадрука дорого вартує».

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05