РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 2 (27 січня 2012) 

 • Квиткових махінаторів затримали, але…

  Напередодні та і під час новорічних свят, попри призначення додаткових поїздів, виникала низка труднощів із придбанням квитків на певні напрямки. Цим і скористались перекупщики проїзних документів, які заздалегідь їх придбали, а у «час пік» пропонували пасажирам за завищеними цінами.

  ЩОПРАВДА, ВІДКРИТО ЦЬОГО вони робити не могли. На період свят правоохоронці несли службу у посиленому режимі. Зокрема, для охорони громадського порядку на Центральному залізничному вокзалі столиці щодоби тут несли службу до 20-ти інспекторів патрульної служби лінійного відділу міліції. Вони своєчасно присікали спроби приторговувати залізничними квитками.

  Та не зважаючи на те, новоявлені махінатори розшукували клієнтів через мережу інтернет, за межами вокзального комплексу, через таксистів, з якими ділились «виторгом». Співробітниками транспортної міліції було затримано 14 людей, які займались незаконним бізнесом. Один із них по імені Роман мав при собі 10 квитків на різні поїзди. Цей «товар» конфіскували, а процедуру вилучення зняли на відео. При собі у нього були й візитки, на яких значилось: «Ж/д билеты любой сложности» та вказано номер його мобільного телефону. Роман їх роздавав таксистам, а ті пропонували пасажирам, яких доправляли до вокзалу. Щодо квитків, то цей спекулянт, за його словами, викупляв їх за 45 діб у залізничних касах, замовляючи через інтернет.

  Затримали цього чоловіка уже вчетверте. За такі адміністративні порушення суд кожен раз накладав на нього штраф у розмірі 340 грн., хоча максимальний розмір стягнення складає 680 грн. А правоохоронці конфісковували квитки. Однак і такі заходи його не зупиняють. Понесені втрати, очевидно, він повертає, піднімаючи майже вдвічі ціну на квиток.

  ТАК ДІЮТЬ Й ІНШІ ПЕРЕКУПНИКИ залізничних квитків. Щоправда, більшість із них «працюють» обережніше. Зазвичай квитків вони при собі не носять. А лише з’ясовують у потенційних клієнтів маршрут, за яким необхідно їхати, дату і, за допомогою мобільного телефону, викликають спільника, який приносить квиток. Така оборудка проходить доволі швидко і в безлюдному місці.

  Усе це значно ускладнює боротьбу з перекупщиками залізничних квитків, і затримати вдається далеко не всіх таких ділків. Найкращий варіант запобігання такому «бізнесу», на думку правоохоронців, відновити продаж квитків на поїзди за паспортами. Це також сприятиме розкриттю й інших злочинів на залізничному транспорті.

  Євгенія ГАВРИШ, майор міліції, Центр зв’язків із громадскістю УМВС України на Південно-Західній залізниці.
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05