РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1 (20 січня 2012) 

 • Як поєднати непоєднане?

  У Фастівській дистанції колії Віктор КУШПІРА працює головним інженером. Ця посада - не з легких, доводиться відповідати за все і за всіх, а особливо за техніку безпеки. Крім того, що наш герой чудово справляється зі своїми службовими обов’язками, він активно заохочує до занять спортом своїх підлеглих. Адже регулярні фізичні навантаження - це «фундамент» міцного здоров’я працівників. Та й сам не припиняє займатись своїми улюбленими видами спорту - тенісом та футболом.


  Під час другого етапу турніру з настільного тенісу (грудень 2011 р.) Віктор КУШПІРА завоював третє місце.

  Щорічно всі працівники Південно-Західної залізниці можуть брати участь у спартакіадах. У складі команди Козятинської дирекції змагаються і підлеглі Віктора Івановича, і він сам. І хоча у розмові наголосив на тому, що його головна ціль - підтримка здорового способу життя, медалі - річ приємна, але не головна. Він майже щороку займає призові місця. Ці перемоги не даються легко, Віктор Іванович регулярно тренується. Навіть у робочі дні знаходить годину-півтори, щоб зробити оздоровлюючі гімнастичні вправи.

  І це все не дивлячись на нещодавній 50-літній ювілей. На запитання, навіщо це йому потрібно в такому віці, Віктор Іванович відповідає: «Щоб по життю не розповзтись! Адже треба себе хоча б трохи у формі тримати». Взагалі для нашого героя обговорення сетів у настільному тенісу - це настільки приємна тема, що він може розповідати про це годинами: про прийоми, котрі він побачив у професійних спортсменів, курйозні випадки на змаганнях…

  Коли приїхав до Фастівської дистанції електропостачання, в коридорі зустрів начальника Миколу ПІСКУНА, котрий поцікавився: «Мабуть, про Віктора Івановича будете писати? Це правильно, не забудьте подивитись, які в нього гирі». Сила так і народжується, подумав автор цих рядків, коли на власні очі пересвідчився, як Віктор Іванович вправляється із кількома гирями.

  І знову про заняття до душі. «Я ще з дитинства, як і кожен хлопчик, грав у футбол. Коли приїжджав до Києва, щоразу думав, що повішу бутси на гвіздок. Проте вже 8 років граю. Раніше, пам’ятаю, дивувався, чому це молоді не починають мене обганяти. Проте останнім часом вже доводиться уступати дорогу підростаючому поколінню, адже потроху кваліфікацію втрачаєш. Вже не та швидкість, не та реакція. Тому переключився на ветеранські спортивні турніри. У нас і менталітет один, і знаємо один одного вже багато років. Довіряємо один одному, завжди підставляємо плече задля допомоги колезі», - говорить наостанок Віктор Іванович.

  Віталій НОСАЧ, Фото Сергія ГУКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05