РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1 (4 січня 2008) 

 • Асоціації ветеранів війни та праці - 15 років

  Асоціації ветеранів війни та праці залізничного транспорту України днями виповнилося 15 років. Ця організація об`єднує 240 тисяч ветеранів-залізничників, серед них - майже 80 тисяч ветеранів Великої Вітчизняної війни.

  Керівництво Укрзалізниці опікується пенсіонерами залізничної галузі. Ветерани, зокрема, забезпечуються побутовим паливом, безкоштовним обслуговуванням у відомчих лікувальних закладах, пільговим користуванням телефонним зв`язком залізничних мереж, безкоштовним лікуванням у відомчих оздоровчих закладах тощо. Так, за 10 місяців 2007 р. 135 тисяч ветеранів отримали безкоштовно медичні страхові поліси, майже 7,5 тисяч отримали грошову допомогу на лікування та придбання ліків, 14,7 тисячі були забезпечені пільговим побутовим паливом.

  Укрзалізниця не забуває про старше покоління на державні свята та визначні дати. Ветеранам вручаються пам`ятні відзнаки, подарунки, для них організовуються святкові концерти.

  З початку 2007 р. 954 тисячі ветеранів подорожували залізницею на пільгових умовах у міжміському сполученні, а приміськими поїздами перевезено майже 9 млн. осіб. За ініціативою Укрзалізниці інвалідам війни, при проїзді за пільговими проїзними документами, постільна білизна та чай надаються безкоштовно.


  24 грудня в актовому залі управління столичної магістралі відбулося розширене засідання Ради об`єднання ветеранів залізниці з нагоди 15-річчя від дня заснування Асоціації ветеранів війни і праці залізничного транспорту України. В президії - заступник начальника залізниці з кадрів та соціальних питань Іван Миколайович Соловей, перший голова Асоціації Петро Степанович Левашов, голова Ради об`єднання ветеранів війни і праці Південно-Західної залізниці Юрій Семенович БІлоус, заступник голови Дорпрофсожу Олександр Олександрович Чабаненко.

  Юрій Білоус привітав присутніх із знаменною датою, наголосивши, що саме 24 грудня 1992 р. відбулася установча конференція Асоціації ветеранів залізничного транспорту України. Біля її витоків стояв перший Президент Укрзалізниці Борис Степанович Олійник. Конференція тоді обрала першим головою Асоціації Петра Степановича Левашова, затвердила статут і обрала раду та всі органи, згідно із Законом України про громадські організації.

  Заступник начальника залізниці Іван Миколайович Соловей зазначив, що керівництво залізниці не стоїть осторонь від турбот і проблем ветеранів. Зокрема, непрацюючі пенсіонери забезпечені безкоштовним медичним страхуванням, постійно діє комісія, яка розглядає звернення ветеранів про допомогу щодо оплати рахунків на придбання ліків, протезування, хірургічних операцій.

  Наприкінці засідання начальник служби кадрів Ірина Михальченко зачитала накази генерального директора Укрзалізниці і начальника Південно-Західної про нагородження та матеріальне заохочення активістів ветеранського руху. Багатьом із присутніх нагороди було вручено тієї ж миті.

  Враховуючи вагомий внесок ветеранів-залізничників у розбудову залізничного транспорту, виховання молодого покоління залізничників, плідну роботу на громадських засадах у ветеранських організаціях галузі та з нагоди 15-річчя утворення Асоціації ветеранів війни та праці залізничного транспорту України, наказом генерального директора Укрзалізниці нагороджено Почесною грамотою Державної адміністрації залізничного транспорту України:

  БІЛОУСА Юрія Семеновича - голову Ради ветеранів Південно-Західної залізниці;

  КОТІЛЯ Володимира Миколайовича - колишнього голову Ради ветеранів Південно-Західної залізниці;

  ЛЕВАШОВА Петра Степановича - колишнього голову Ради ветеранів Південно-Західної залізниці.

  Цим же наказом оголошено подяку:

  БАРБАРУКУ Станіславу Антоновичу - голові Ради ветеранів Кам`янець-Подільського залізничного вузла Південно-Західної залізниці;

  КРИВИЦЬКОМУ Дмитру Андрійовичу - голові Ради ветеранів Київського залізничного вузла;

  ФУРМАН Ларисі Федорівні - голові Ради ветеранів Жмеринського залізничного вузла.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05