РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 44 (18 листопада 2011) 

 • Диплом вимагає життя

  Диплом престижного вишу не гарантує високооплачуваної посади. Тому заздалегідь варто набувати досвіду, здобувати кваліфікацію і продовжувати навчання.

  Саме так зробив Олександр Сінчак (на фото), який після закінчення Державного економіко-технологічного університету у 2007 р. працевлаштувався на ст. Київ-Товарний черговим по станції. А у 2010-2011 рр. продовжив без відриву від виробництва навчання у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту за спеціальністю «Інтероперабельність та безпека на залізничному транспорті». Цей спільний європейський проект Національної школи майстерності та професій CNAM (Франція) та ДІІТу дав чудову можливість 58 залізничникам України одержати нову спеціальність та підвищити свою кваліфікацію.

  - Моя дипломна робота, - розповідає Олександр, - мала назву «Оптимізація технологічної роботи прикордонної станції». Поки що мені не вдалось застосувати це на практиці. Оскільки наша станція не є прикордонною, однак я вірю, що моє бажання, наполегливість і знання стануть у нагоді в подальшій трудовій діяльності. Адже сьогодні все більше уваги приділяється спільній роботі транспортних галузей нашої держави з іншими країнами. А для залізниці, яка займається вантажними, пасажирськими перевезеннями і має спільні угоди з країнами Європи, такі знання та вміння є необхідними і у майбутньому стануть ще більш затребуваними. Бо, якби не виникала потреба у таких проектах, мабуть, залізниця не витрачала гроші на своїх студентів. Щодо навчання, то воно було насиченим: проводилось багато семінарських та практичних робіт у стінах університету, цікавих лекцій і, звичайно, по закінченню дуже відповідальні іспити. Я вважаю, що для того, щоб в майбутньому чогось досягти, потрібно мати досвід роботи, бо на залізничному транспорті, навіть з престижними дипломами, без практичних знань у професії не має чого робити. Бажано самому у всьому розібратися. І ще я вірю, що на всі наші ідеї буде запит. Головне - не зупинятися на досягнутому, йти вперед. І ті, хто правильно, як кажуть, піймають хвилю, зможуть і в подальшому працювати і розвиватися в правильному напрямку.

  До слова, ще перед знайомством із нашим героєм журналісти «Рабочего слова» спілкувались з начальником станції Київ-Товарний Світланою РОБОЧОЮ, яка дала відмінну характеристику Олександру Сінчаку: «Я розумію, що професіонали і лідери нашій галузі завжди були потрібні і розумію, що Олександру з його знаннями, досвідом і бажанням працювати необхідне кар’єрне зростання. А він як раз із тих, у кого «блиск у очах» і бажання щось робити. До того ж цілеспрямований, комунікабельний і орієнтований на результат. Та відкритий до сприйняття нового»

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05