РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 34 (16 вересня 2011) 

 • Скористайтеся можливістю бути почутими

  У кожної газетної публікації є своя інформаційна мета. І завдання. Але, перш ніж написати, журналіст повинен подумати, чи відповідає обрана тема цілям газети, кому конкретно буде адресований матеріал, в якому жанрі краще викласти ту чи іншу інформацію. Читачеві ж, за великим рахунком, і діла немає щодо журналістських розвідок, творчих пошуків. Критерій оцінки публікації в нього один - цікаво або нецікаво.

  Сьогодні я хотів би звернутися до тих, кому «нецікаво». До цієї категорії відношу, скоріше, пасивних читачів, які в особистій бесіді зізнавалися, що їх «змусили» передплатити газету.

  Що на це сказати? Так, професійна газета, якою є «Рабочее слово», має чітку спрямованість. Не суспільно-політичну, як ринкові видання, а розраховану на кадровий персонал столичної магістралі. Проблематика - про людей праці, їхні потреби і досягнення. Словом, пишемо про усе, що може викликати гордість від розуміння того, що ти належиш до залізничної спільноти.

  У той же час не можна не визнати, що наш читач має різний ступінь поінформованості. Мова про тих, хто працює в далечині від мегаполісів, на лінійних станціях, віддалених колійних околодках, на тягових підстанціях тощо. На відміну від мешканців, приміром, столичного регіону, наші читачі, як вони самі себе називають, з лінії, зовсім по-різному, а часом і парадоксально ставляться до однієї й тієї ж інформації в газеті. Пам’ятаю давній випадок, коли після публікації в дорожній газеті про проблеми машиністів із Щорса, а потім одного із трудових колективів у Ворожбі передплата на газету відчутно зросла! Така несподівана активність для мене стала зрозумілою після репліки селищного депутата, до речі, залізничника, який написав лист до редакції. Людина поділилася приємними враженнями. Мовляв, добре, що не забуваєте про віддалені від Києва та управління залізниці підрозділи та їх трудівників. Цей приклад є доказом того, як емоційно наші люди часом реагують на просту увагу до їхніх потреб. За можливість бути почутими - також дякують.

  Зрозуміло, для мешканців Фастова, Козятина, Конотопа, Жмеринки, Вінниці, Чернігова тощо, яких, як кажуть, перенасичено різноманітною інформацією й увагою преси, така реакція на газету залізничників, в принципі, неможлива. Більше того, в окремих читачів, наближених до управлінських структур, які володіють, як видно, «надінформованістю», виникає зацікавленість в іншій якості видання. Зрозуміло, що сьогодні це також є нашою головною турботою. Цю проблему редакція спробує вирішити за допомогою більш тісного спілкування із читачами, завдяки зміні форм і методів газетної роботи. Тому ми маємо потребу в активних читачах, які нам пишуть, телефонують. І без примусу, за доброї волі обирають, наголошую, свою газету.

  Почалася нова передплатна кампанія на 2012 рік. Постає питання, яке «Рабочее слово» ми хочемо бачити найближчим часом? Пропонуйте. Ваші думки обов’язково будуть почуті.

  І наостанок. Висловлюю щиру подяку за співробітництво із творчим колективом протоієреям Української Православної Церкви В. Клименку (м. Київ) та В. Ромащенку (с. Тулинці Миронівського району, Київщина), О. Царику (м. Шепетівка), В. Крицькому (м. Вінниця), В. Біді, А. Чабану, В. Пресняку, С. Пень-ківському (м. Козятин), Я. Островській (смт. Глеваха, Київщина), Г. Мірошнику, А. Чеботарьову, Ю. Білоусу, Н. Мацієвській, Л. Іванченко (м. Київ), М. Погребцову, О. Бондарь (м. Євпаторія), Я. Сторубльову, С. Кириченку (м. Бахмач), В. Федорку, Ю. Шишу (Конотоп) та багатьом - багатьом нашим постійним та новим авторам за моральну підтримку праці редакційного колективу.

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05