РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 44 (9 листопада 2007) 

 • Нам є чим і ким пишатися

  Напередодні Дня залізничника в Українському центрі обслуговування пасажирів проведено церемонію нагородження передових працівників, у якій взяв участь начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН. Він, зокрема, зазначив:


  - Мені особливо приємно вручити сьогодні нагороди кращим представникам 69-тисячного колективу залізничників Південно-Західної, котрі роблять значний внесок у загальний успіх, зміцнюють авторитет столичної магістралі і своїх трудових колективів. Кожен третій пасажир, котрий перевозиться залізницями України, і кожна третя тонна вантажу відправляються із столичної залізниці. Нам є чим пишатися, але потрібно і надалі дбати про покращення пасажирського сервісу, про зростання фінансово-економічних показників нашої магістралі.

  Згодом заступник начальника залізниці з кадрових і соціальних питань Іван Соловей зачитав накази про заохочення кращих працівників на честь професійного свята. Чимало з них відзначені міністром транспорту та зв`язку України, генеральним директором Укрзалізниці. Проте найбільшу кількість залізничників столичної, звісно, нагородив начальник Південно-Західної.

  Після урочистого зібрання я поспілкувався з декотрими його учасниками, попросив хоча б коротко розповісти про себе, про свої здобутки.

  Володимир КАРПІНСЬКИЙ, начальник Житомирської дистанції сигналізації і зв`язку:

  - Я сьогодні отримав знак «Почесний працівник транспорту України». Це визнання не лише моїх заслуг, а всього нашого колективу, з яким мене пов`язують десятиліття. А розпочинав я свій шлях електромонтером у цій самій дистанції, куди потрапив у 1969 р. після служби у війську. Пройшов всі робітничі посади, і вже шість років очолюю підприємство. Пригадується, наприкінці 60-х було лише 44 стрілки електричної централізації. Тепер їх - понад 400, проведено повну електрифікацію дільниць, які обслуговуємо. Використовуємо резерви для підвищення виробничих показників.


  Нагороду отримує Наталія МОРЩУК

  Наталія МОРЩУК, провідний інженер служби охорони праці залізниці:

  - Мені сьогодні вручили годинник від генерального директора Укрзалізниці. Приємно, що тема охорони праці знаходиться у центрі уваги керівництва транспортної галузі. За підсумками минулого року, у конкурсі на краще підприємство з охорони праці наша залізниця посіла перше місце серед залізниць України. Сподіваюся, що так буде й надалі.

  Олена ПЕКАРЄВА, провідний інженер-технолог галузевої служби приміських пасажирських перевезень:

  - Генеральний директор Укрзалізниці відзначив мою скромну працю цінним подарунком. Це надихає на досягнення нових результатів. Наш колектив молодий, але активний, діючий, цілеспрямований. Впевнена, що у майбутньому гарних справ у нас ще побільшає.


  Надія АФАНАСЬЄВА

  Надія АФАНАСЬЄВА, інкасатор УЦОПа:

  - До двох знаків залізничної слави у мене додався ще один - знак «Залізнична слава» І ступеня. Для мене, ветерана праці на залізниці, якій я віддала багато років, - це велика честь. Вдячна своєму колективові, з яким мене пов`язує понад 20 років спільної праці.

  Володимир ЦАСЮК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05